Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa molle kam...? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa molle kam...? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa molle kam...?

+2
WebMaster
qershicka
6 posters

Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Sa molle kam...?

Mesazh nga qershicka Sat 3 Oct 2009 - 3:35

Nje djale i shefit te policise kishte marre disa molle dhe gjeti nje polic,shokun e babait e i drejtohet ...
-Xhaxhi polic,xhaxhi polic,po e gjete sa molle kam ketu(duart i mbante mbrapa me mollet ne dore) do te t'i jap te dyja...
-Tre - i tha xhaxhi polici.
Nuk e gjete i tha djali dhe shkoi ne shtepi.Aty gjeti te jatin dhe i tregoi per historine me xhaxhi policin...
Babai iu drejtua te birit me kete pyetje:-Po ti te keqen babi,sa molle kishe ne fakt...! Sa molle kam...? Confused
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga WebMaster Sat 3 Oct 2009 - 3:37

Sa molle kam...? 147836
Sa molle kam...? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Sa molle kam...? 30l12rc Pytje & Përgjigje Sa molle kam...? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga qershicka Sat 3 Oct 2009 - 3:40

...isha ngarkuar ne pazar me cantat plot dhe po vija ne shtepi e lodhur nga cantat...u ngjita ne shkallet dhe ngaqe isha e lodhur nuk arrij ne katin tim po i bie deres se komshiut poshte katit tim...mnuk shikoja qe dera ime ndryshonte nga dera ku qendroja une...bam-bam-bam...kur del komshiu e me thote ...cfare ke moj qershicke...? Une qe u turperova i thashe dua pak uje...hahaha!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Oct 2009 - 4:08

Sa molle kam...? 510200 Sa molle kam...? 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga Erika Sat 3 Oct 2009 - 4:11

Sa molle kam...? 147836
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga qershicka Sun 4 Oct 2009 - 10:31

Nje grup te rinjsh(jo te forumit tone) po pinin kafe ne nje lokal dhe njekohesisht po benin edhe shume zhurme...I zoti i lokalit kur pa qe po beheshin te bezbisur edhe per klientet e tjere ,therret policin e sigurimit te lokalit..Polici u afrohet te rinjve dhe u kerkon nga nje dokument identifikimi.Gjithsekush nxjerr pasaportat e vogla te parat te kuqe dhe ia tregon policit.Ai me zhurmemadhi nuk kishte pasaporte me vete dhe nxjerr nje pasqyrke te vogel te kuqe dhe ia jep policit te hapur.Polici e shikon pasqyren dhe i thote djaloshit: Uuuuu ti qenke kolegu yne...Pra pa veten e tij ne pasqyre dhe iu duk djaloshi polic koleg...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga qershicka Sun 4 Oct 2009 - 10:35

Nje cift te dashuruarish po rrinin poshte nje peme te madhe.Partneri ,polic.Rri e rri dhe polici s'po i bente asgje vajzes.Kjo e fundit plasi,ngriti koken lart,pa qe dy zogj po ushenin njeri-tjetrin dhe i tha policit te ngrinte koken e te shikonte zogjt se si po putheshin...Pasi i pa polici ,vajza i thote :Hajde te bejme edhe ne ashtu...
-jo, moj -tha polici,do hipi une ne peme vetem per nje puthje....
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga qershicka Tue 13 Oct 2009 - 9:06

Po beheshe nje miting dhe ne te mernin pjese gjithe budallenjt e nje spitali psikiatrik.Te gjithe therrisnin e brohorisnin ...kur nje nga te semuret psiqike ia fut me shpulle shokut te vet.Ketij te fundit i dhembi faqja dhe u kthye me vrull per te marre hak. Shoku i tha :- he mo se s'meret vesh...miting hesapi...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga qershicka Sun 10 Jan 2010 - 11:11

Nje banor nga nje fshat i Devollit solli gruan per te bere leshrat permanent tek parukjeria.E la ne parukeri dhe iku ne pazar.Pasi beri pazarin ,pa se kishte kohe akoma dhe hyri ne klub per te pire nja dy gota.Piu mire e mire dhe shkoi tek stacioni i autobuzit per te shkuar ne Devoll.Hipi ne autobuz dhe arriti ne shtepine e tij.Kur e pyet vajza se c'e bere mamin ai atehere u kujtua per gruan dhe i sinqerte i tha vajzes se mamin e ...harrova tek parukierja!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga Lot i derdhur Sun 10 Jan 2010 - 11:29

sa mall kam per shoqen time arin se e kam shum xhan Sa molle kam...? 276368
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga qershicka Tue 12 Jan 2010 - 3:33

Lot i derdhur ,tregona ndonje humor te lutem ,te qeshim se bashku.
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga qershicka Sat 27 Mar 2010 - 8:49

Nje dite nje qytetar kishte qendruar ne nje segment te bulevardit!Nje kembe e kishte ne trotuar dhe nje ne bulevard.Pra kishte bere kondravajtje! I afrohet polici dhe i thote se duhet te paguante nje sasi lekesh si gjobe per kete veprim te paligjshem!I thote se duhet te paguante pesqint leke!Qytetarit qe ju duken shume i thote se do paguante veten dyqint e pesedhjete leke se vetem nje kembe kishte ne bulevard dhe nje ne trotuar...haha!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 3 Jan 2011 - 4:06

Tema zhvendoset tek Gjaegjezat dhe Lojrat...

Ju faleminderit...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga Anakonda Sun 26 Feb 2012 - 7:55

Besoj se asnje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa molle kam...? Empty Re: Sa molle kam...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi