Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kohet e Fundit ...

+30
Arian 123
Lazdrane
Xhan
il conte
Princ
Neta E
Albert
Ardii
AlbHACK
Besa
Gladiola
Oni
bekimi
EMI
Space
Arabela
An0nim
Alberti
Aristogata
CuN@BosS/
WebMaster
Labja
Maksi
Anakonda
Aяtємιѕα
Єямєℓiиdå
Klio
Poeti Dhimbjes
Durrsaku
Emona
34 posters

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Emona Fri 14 Oct 2011 - 1:40

First topic message reminder :

Kohet e fundit...Shoh tema Te hapura nga vizitort, Do ishte mir te rifreskohen

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 13:03

spo me mer fort gjumi eeeee
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 13:07

Deshira per te takuar dike,'sa vjen e rritet edhe me shume
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 13:08

i kom bo nervoz do njerz hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 13:09

Kam zbuluar dicka te re
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 13:10

Xhan shkruajti:i kom bo nervoz do njerz hihihi

Mir jav ke bo Xhan edhe mu me ke nen perkrahejn tuaj e din ti ?? hihihi hihihi hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 13:17

Dikush po deperton thell ne shpirtin tim
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 13:19

s'ma nika per askend Happy
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 13:33

Dikush me ngadalsi po i ofrohet jetes sime
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 13:35

Kohen e fundit sa shum me ka pelcy ky forum aq te bukur mpuqq ty ce me ftove ktu mua Puc Ballin Xhan
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Thu 20 Dec 2012 - 13:37

Ndjenjat po me zgjohen me nje ritem te ngadalshem per dike
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 7:03

njerzit po folin pa lidhje qe behet shkatrrimi i botes
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 7:15

S'po arrij te kuptoj dike
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 7:16

Kohet e fundit e kam hup udhen ne obor te shpise.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 7:28

Jam Lodhur nga Jeta
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 7:29

..........nuk di nga te ja mbaje.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 7:34

Nuk po mund te mendoj paster
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 9:41

shume po xhelozoj edhe me shume po dashuroj
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Lazdrane Sat 22 Dec 2012 - 9:41

Princ shkruajti:shume po xhelozoj edhe me shume po dashuroj

Hahahahahaah E di kan e dashuron ti ????? hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 9:43

kohen e fundit e kam ndrru dashnin po ty nuk e din kuna e dashuroj :P
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Lazdrane Sat 22 Dec 2012 - 9:45

Kohen e fundit ta kam bler mendjen e di te sakt po ? juhjjjjj
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 9:46

Kohen e fundit me duket se je ka me vezhgon shume
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Malsori Sat 22 Dec 2012 - 9:46

kohen e fundit ishte nje genjeshter e madhe se do te perfundoj kjo bot [You must be registered and logged in to see this image.]
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Lazdrane Sat 22 Dec 2012 - 9:47

Asnjher ste kam vezhgu ty vetum ti mua ka kam shku me ke ardhe mbrapa Happy eeww
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Malsori Sat 22 Dec 2012 - 9:48

kohen e fundit pak kom vizituar forumin
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 9:51

Lazdrane shkruajti:Asnjher ste kam vezhgu ty vetum ti mua ka kam shku me ke ardhe mbrapa Happy eeww

nuk eshte e vertet :P
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Lazdrane Sat 22 Dec 2012 - 9:52

Princ shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Asnjher ste kam vezhgu ty vetum ti mua ka kam shku me ke ardhe mbrapa Happy eeww

nuk eshte e vertet :P

Po shum e vertet mos genje ka po shkoj po vjen mbas meje qy hihihi hihihi ku hy ku dal me gjen ???? : JOO
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 9:54

Lazdrane shkruajti:
Princ shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Asnjher ste kam vezhgu ty vetum ti mua ka kam shku me ke ardhe mbrapa Happy eeww

nuk eshte e vertet :P

Po shum e vertet mos genje ka po shkoj po vjen mbas meje qy hihihi hihihi ku hy ku dal me gjen ???? : JOO
Kohen e fundit pa ty sun po rri asnje sekond
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Lazdrane Sat 22 Dec 2012 - 9:55

Princ shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
Princ shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Asnjher ste kam vezhgu ty vetum ti mua ka kam shku me ke ardhe mbrapa Happy eeww

nuk eshte e vertet :P

Po shum e vertet mos genje ka po shkoj po vjen mbas meje qy hihihi hihihi ku hy ku dal me gjen ???? : JOO
Kohen e fundit pa ty sun po rri asnje sekond


Kohve te fundit mu ke bo si pjes e jetes HUGO
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga T_o_n_i Sat 22 Dec 2012 - 9:57

kjo lazdranja po ma ben me [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 9:57

Lazdrane shkruajti:
Princ shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
Princ shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Asnjher ste kam vezhgu ty vetum ti mua ka kam shku me ke ardhe mbrapa Happy eeww

nuk eshte e vertet :P

Po shum e vertet mos genje ka po shkoj po vjen mbas meje qy hihihi hihihi ku hy ku dal me gjen ???? : JOO
Kohen e fundit pa ty sun po rri asnje sekond


Kohve te fundit mu ke bo si pjes e jetes HUGO
kohen e fundit edhe mua ashtu
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Malsori Sat 22 Dec 2012 - 9:59

koheve te fundit nuk ka mbet me besua asgje
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga qershicka Sat 22 Dec 2012 - 10:31

Kohet e fundit..kohete e fundit s'po kemi me kohe ...hahah kemi shume pune per festat e fund vitit!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 69
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Sat 22 Dec 2012 - 11:24

Ndjehem shume e Lumtur prane njeriut qe me do dhe e dua
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Ailin Sat 22 Dec 2012 - 11:28

Neta E shkruajti:Ndjehem shume e Lumtur prane njeriut qe me do dhe e dua
kohet e fundit...me behet qefi qe je e lumtur se vetem duke u ankuar te mbaj mend [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Sat 22 Dec 2012 - 11:35

Ailin shkruajti:
Neta E shkruajti:Ndjehem shume e Lumtur prane njeriut qe me do dhe e dua
kohet e fundit...me behet qefi qe je e lumtur se vetem duke u ankuar te mbaj mend [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Po ca t'i besh jetes se poshter moj [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Ailin Sat 22 Dec 2012 - 11:36

Neta E shkruajti:
Ailin shkruajti:
Neta E shkruajti:Ndjehem shume e Lumtur prane njeriut qe me do dhe e dua
kohet e fundit...me behet qefi qe je e lumtur se vetem duke u ankuar te mbaj mend [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Po ca t'i besh jetes se poshter moj [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
halla qumshi pluhur atij qe te lumturon [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Sat 22 Dec 2012 - 11:58

Ailin shkruajti:
Neta E shkruajti:
Ailin shkruajti:
Neta E shkruajti:Ndjehem shume e Lumtur prane njeriut qe me do dhe e dua
kohet e fundit...me behet qefi qe je e lumtur se vetem duke u ankuar te mbaj mend [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Po ca t'i besh jetes se poshter moj [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
halla qumshi pluhur atij qe te lumturon [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ai ka perdor qumsht origjinal te nenes se tij,e jo pluhur artificial [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]..Ndersa personi qe me bene te Lumtur eshte Maksi mi zemra [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Ailin Sat 22 Dec 2012 - 12:00

Neta E shkruajti:
Ailin shkruajti:
Neta E shkruajti:
Ailin shkruajti:
Neta E shkruajti:Ndjehem shume e Lumtur prane njeriut qe me do dhe e dua
kohet e fundit...me behet qefi qe je e lumtur se vetem duke u ankuar te mbaj mend [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Po ca t'i besh jetes se poshter moj [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
halla qumshi pluhur atij qe te lumturon [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ai ka perdor qumsht origjinal te nenes se tij,e jo pluhur artificial [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]..Ndersa personi qe me bene te Lumtur eshte Maksi mi zemra [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
nese eshte Maksi terhiqem.....hallall Maksi gjith kete femer hyp xhixhi [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Maksi Sat 22 Dec 2012 - 12:01

Ailin shkruajti:
Neta E shkruajti:
Ailin shkruajti:
Neta E shkruajti:
Ailin shkruajti:
Neta E shkruajti:Ndjehem shume e Lumtur prane njeriut qe me do dhe e dua
kohet e fundit...me behet qefi qe je e lumtur se vetem duke u ankuar te mbaj mend [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Po ca t'i besh jetes se poshter moj [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
halla qumshi pluhur atij qe te lumturon [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ai ka perdor qumsht origjinal te nenes se tij,e jo pluhur artificial [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]..Ndersa personi qe me bene te Lumtur eshte Maksi mi zemra [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
nese eshte Maksi terhiqem.....hallall Maksi gjith kete femer hyp xhixhi [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
po deshe mos u terhiq hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Sat 22 Dec 2012 - 12:07

Me shume po flas,se s'a po degjoj,me s'jam ajo e vjetra qe kam qene [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 4 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi