Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kohet e Fundit ... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Kohet e Fundit ... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kohet e Fundit ...

+30
Arian 123
Lazdrane
Xhan
il conte
Princ
Neta E
Albert
Ardii
AlbHACK
Besa
Gladiola
Oni
bekimi
EMI
Space
Arabela
An0nim
Alberti
Aristogata
CuN@BosS/
WebMaster
Labja
Maksi
Anakonda
Aяtємιѕα
Єямєℓiиdå
Klio
Poeti Dhimbjes
Durrsaku
Emona
34 posters

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 5 Empty Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Emona Fri 14 Oct 2011 - 1:40

First topic message reminder :

Kohet e fundit...Shoh tema Te hapura nga vizitort, Do ishte mir te rifreskohen

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


 Kohet e Fundit ... - Faqe 5 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Princ Mon 24 Dec 2012 - 12:04

Shume po dashuroj
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 5 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 2:38

Po pres dicka,por akoma s'po vjen
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 5 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 21:05

kam qen shum e merzitur

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Kohet e Fundit ... - Faqe 5 Empty Re: Kohet e Fundit ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi