Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina Zeqiri duet me Getoar Selimin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dafina Zeqiri duet me Getoar Selimin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina Zeqiri duet me Getoar Selimin

2 posters

Shko poshtë

Dafina Zeqiri duet me Getoar Selimin Empty Dafina Zeqiri duet me Getoar Selimin

Mesazh nga WebMaster Fri 14 Oct 2011 - 21:50

Dafina Zeqiri që po korr suksese të njëpasnjëshme me këngët e saj, tani do të ketë edhe një bashkëpunim të ri me këngëtarin Getoar Selimi.Ajo sapo ka lansuar këngën “My Swag” e cila është realizuar në dy gjuhë, në shqip me tekst të Lyrical Son dhe anglisht nga Drin Zatriqi, që tashmë është publikuar, dhe këto ditë ajo thotë se do ta lansojë edhe versionin shqip.Kënga duet me Getin nuk është emëruar ende, mirëpo ka gjasa të emërohet “D&G”, dhe është e realizuar në studion e Enis Preshevës. “Pas lansimit të këngës ‘My Swag’ vendosa të realizoj edhe një këngë duet me Getin, që besoj se do të pëlqehet në publik. Kjo këngë do të ketë edhe videoklipin”, ka thënë ajo për “Zërin”.
Dafina së fundi ka lansuar videoklipe të njëpasnjëshme që kushtojnë shumë, mirëpo me këtë thotë se është duke u marrë menaxheri Drin Zatriqi. “Marrëveshja ime është me produksionin ‘Imagine’ për klipin ‘My Swag’, por edhe për disa të tjera ka qenë që produksioni të sigurojë ndonjë sponzor për shpenzimet e klipit.
Ka një kohë të gjatë që bashkëpunoj me ta dhe kemi marrëveshje të tillë që nëse ata sigurojnë ndonjë sponsor për klipe, unë vetëm e paguaj diferencën e kostos”, është shprehur Drini. Sipas Dafinës, kënga bashkë me Getin do të jetë paralajmërim i albumit, i cili do të lansohet gjatë këtyre javëve dhe përmban 10 këngë.
“Albumi im quhet ‘Just Me’ i cili do të jetë me plot risi për adhuruesit e mi”, thotë ajo. Përndryshe lidhja e saj me Krenarin thotë se është duke funksionuar për mrekulli.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dafina Zeqiri duet me Getoar Selimin Empty Re: Dafina Zeqiri duet me Getoar Selimin

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 19:12

do dalesh shkelqyeshem daffy.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi