Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuria e pare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dashuria e pare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dashuria e pare

3 posters

Shko poshtë

Dashuria e pare Empty Dashuria e pare

Mesazh nga anxhela@love Mon 17 Oct 2011 - 7:58

Dashuria e pare eshte e vetmja dashuri qe jeton ne kujtimet e tua deri ne fund.Nese nuk e perjeton dashurine e pare ashtu sic duhet nuk mund te vazhdosh me tej.Dashuria e pare eshte thesari me i cmuar qe mund te gjesh dhe nje kohesisht dhe thesari me i veshtire per tu mbrojtur nga piratet e tjere te egersuar.Duhet te dish te dashurosh qe gjithcka te bukur ta kuptosh.Kur te thote “lamtumire” dashuria e pare dije se humbe thesarin e zemres dhe ke plage qe veshtire se mund ti sheroje koha…
anxhela@love
anxhela@love
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tirana
Postime Postime : 7
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : voleybolli :P

https://www.facebook.com/pages/Ti-Je-Endrra-Qe-Shikoj-Cdo-Nate/15

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e pare Empty Re: Dashuria e pare

Mesazh nga anxhela@love Mon 17 Oct 2011 - 7:59

[TePuC] :sa inattttt:
anxhela@love
anxhela@love
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tirana
Postime Postime : 7
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : voleybolli :P

https://www.facebook.com/pages/Ti-Je-Endrra-Qe-Shikoj-Cdo-Nate/15

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e pare Empty Re: Dashuria e pare

Mesazh nga il conte Mon 17 Oct 2011 - 8:05

kur isha 18 vjec
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e pare Empty Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 5:26

Dashuria e pare njeher provohet,por ajo kurre sdoi te harrohet.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dashuria e pare Empty Re: Dashuria e pare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi