Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri

3 posters

Shko poshtë

Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri   Empty Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 20 Oct 2011 - 3:52

Të gjitha tendencat e viteve të shtatëdhjeta po kthehen në version të ri modern për ta pushtuar këtë sezon, me ngjyra të freskëta dhe elemente si kapela, dorashka lëkure, fustane me ngjyra, pallto me linja elegante dhe funde...
Në vitet shtatëdhjetë, damat e klasës së lartë ishin të njohura me pamjen e tyre elegante dhe të thjeshtë, për dallim nga skena "underground" që ka ndikuar në zhvillimin e një stili pak më të ndryshëm, përkatësisht glam-rok. Si kontrast komplet njëra skenë ofronte veshje klasike, kurse tjetra kaloi në ekstremitet me grim të fuqishëm dhe të ndritshëm, frizura, taka të larta, fustane të shkurtër dhe muzikë të lartë.

Të dy stilet kanë ndikim të madh sot në mbarë botën. Edhe pse ndryshohen në lidhje me praninë e tyre në masat e gjerë megjithatë thuhet: "Çdo modë e kaluar kthehet përsëri". Kështu që edhe kjo pamje klasike e amvisave dhe damave të viteve shtatëdhjetë po kthehet me gjithë ndriçimin e vet.

Juve ju mbetet t'i shikoni fotografitë e galerisë dhe të na thoni a ju pëlqen ky trend për këtë vjeshtë. /Telegrafi/


Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri   1versionModa e viteve të shtatëdhjeta me version të ri   3versionModa e viteve të shtatëdhjeta me version të ri   4verisonModa e viteve të shtatëdhjeta me version të ri   2version
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri   Empty Re: Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri

Mesazh nga Durrsaku Thu 20 Oct 2011 - 3:54

po kthehet ajo mode
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri   Empty Re: Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 4:49

Po kthehet ajo mode pasi shume vajza i preferojne.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri   Empty Re: Moda e viteve të shtatëdhjeta me version të ri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi