Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nicole ndëron “gomat” më shpejt se Hamilton People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nicole ndëron “gomat” më shpejt se Hamilton People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nicole ndëron “gomat” më shpejt se Hamilton

2 posters

Shko poshtë

Nicole ndëron “gomat” më shpejt se Hamilton Empty Nicole ndëron “gomat” më shpejt se Hamilton

Mesazh nga Emona Sat 22 Oct 2011 - 0:26

Nicole ndëron “gomat” më shpejt se Hamilton ScherzingeridashuririNjë ditë pasi u lajmërua ndarja e Nicole Scherzinger nga piloti i Formulës 1, Lewis Hamilton, këngëtarja ka gjetur një shpatull për t’u mbështetur në këtë moment të vështirë.

Liderja e grupit “Pussycat Dolls” u pa përkrah drejtuesit të “X Factor” në SHBA, Steve Jones, i cili në të shkuarën është folur për marrëdhënie me yje të “showbizz”-it si Pamela Anderson apo Hayden Penettiere.

Duket se kolegu e ka marrë me shumë zell punën e ngushëlluesit, aq sa është parë duke shoqëruar Nicole në banesën e saj në orët e vona të natës.

Një mikeshë e këngëtares, deklaroi për “Daily Mail”: “Nicole është me të vërtetë e shkatërruar në këtë moment dhe ka derdhur shumë lot. Ai ka ofruar një sup për të qarë dhe është treguar shumë kavalier. Ata janë bërë të afërt dhe takohen edhe jashtë pune. Steve e dëgjon dhe e bën të qeshë. Pa dyshim që ka një tërheqje midis tyre”.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nicole ndëron “gomat” më shpejt se Hamilton Empty Re: Nicole ndëron “gomat” më shpejt se Hamilton

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:43

aaahahhaahaah e gjoja kampion per makinat
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi