Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’

3 posters

Shko poshtë

Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ Empty Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’

Mesazh nga Durrsaku Fri 25 Nov 2011 - 3:55

Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ Bw_next
Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ Spacer

Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ 46231








Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ SpacerHamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ Spacer
Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger para disa javësh i dhanë fund një marrëdhënie 4-vjeçare së bashku, Piloti i Formulës 1 pranoi se vazhdon të jetë i dashuruar pas këngëtares dhe shpreson të rikthehen përsëri bashkë. Besohet se ishte pavendosmëria e 26-vjeçarit për të krijuar familje ajo që solli ndarjen e çiftit. I pyetur për një takim të ftohtë midis tyre gjatë javës së shkuar në Los Anxhelos, Hamilton, i cili ndodhet në Brazil për të marrë pjesën në garën e fundit të sezonit, u shpreh: Është e vërtetë që ato fotografi nuk u kapën nga momentet e tij më të mira. Megjithatë, ajo që nuk u pa në revista është që hëngëm një darkë të mirë së bashku. Vazhdojmë të kemi ndienja të forta ndaj njëri-tjetrit dhe unë vazhdoj ta dua shumë’. (da.xha/BalkanWeb)
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ Empty Re: Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’

Mesazh nga EMI Fri 25 Nov 2011 - 12:17

ku mos ta harroje tjetrri si eshte kjo mo..yyyy shume e mire.... [Ok]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ Empty Re: Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:02

e paska zen qymyri cunin
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’ Empty Re: Hamilton nuk arrin të harrojë Nicole: ’E dua’

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi