Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë

5 posters

Shko poshtë

Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë Empty Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë

Mesazh nga Emona Mon 24 Oct 2011 - 7:44

Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë Fustani-prej-cokollate-217x300

Në ekspozitën e 17-të të cokollatës në Versailles prezantuesja televizive Karine Ferri kishte veshur në skenë një fustan prej kakaoje, gjatë një sfilate me veshje të realizuara të gjitha prej cokollate.

Midis modeleve të shumta që kanë dalë në skenë Ferri ka qënë protagonistja e një disaventure të vogël.

Fundi është shkrirë sapo ajo ka dalë në skenë dhe veshja e saj dalëngadalë ka rënë në tokë në sy të spektatorëve.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë Empty Re: Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë

Mesazh nga il conte Mon 24 Oct 2011 - 7:55

do doja te kisha qene atje vetem per te cokollaten jo per ndonje gje tjeter.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë Empty Re: Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë

Mesazh nga dajti modh Mon 24 Oct 2011 - 7:56

ku mos te shkrihet .. ajo duket si zjerrm i gjalle Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë 426788 Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë Empty Re: Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë

Mesazh nga Klio Mon 24 Oct 2011 - 7:57

dajti modh shkruajti:ku mos te shkrihet .. ajo duket si zjerrm i gjalle Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë 426788 Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë 426788Te paska ik shanci me ngren cokollate tyFustani prej cokollate shkrihet në pasarelë 1388203807
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë Empty Re: Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë

Mesazh nga dajti modh Mon 24 Oct 2011 - 8:01

Klio shkruajti:
dajti modh shkruajti:ku mos te shkrihet .. ajo duket si zjerrm i gjalle Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë 426788 Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë 426788Te paska ik shanci me ngren cokollate tyFustani prej cokollate shkrihet në pasarelë 1388203807
nuk me pelqejne embelsirat ....................... [@@@@@@]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë Empty Re: Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë

Mesazh nga Anakonda Sat 31 Mar 2012 - 3:41

eshte shkire nga municionet qe ka pasur

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë Empty Re: Fustani prej cokollate shkrihet në pasarelë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi