Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burrë e grua masakrojnë me thikë tregtarin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burrë e grua masakrojnë me thikë tregtarin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burrë e grua masakrojnë me thikë tregtarin

Shko poshtë

Burrë e grua masakrojnë me thikë tregtarin Empty Burrë e grua masakrojnë me thikë tregtarin

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 26 Oct 2011 - 3:43

Burrë e grua masakrojnë me thikë tregtarin Carabinieri-manetteSenigallia, 25 tetor 2011, NOA/ Arjola Ymeraj- Dy shqiptarë, një burrë dhe një grua u arrestuan nga policia italiane të akuzuar se kanë vrarë Luigi Taurinon, një tregtar puljez 35 vjeçar i gjetur i masakruar me thikë të enjten e kaluar në Passo Ripe të Senigallia, afër banesës së tij.

Taurino ishte me origjinë nga Foggia, por prej vitesh jetonte në Passo Ripe, me gruan dhe djalin e tij.

Gjatë kësaj kohe ai kishte hapur dhe mbyllur disa aktivitete, pasi kishte drejtuar një dyqan mishi në një qendër tregtare, ai kishte hapur një tjetër afër Marzocca.

Ndërkaq i vëllai i viktimës është i pandehur në Ankona për një proces lidhur me shfrytëzim prostitucioni së bashku me një punonjës policie, ndërsa vetë Taurino kishte disa precedentë të vegjël penal.

Mbrëmjen e 20 tetorit vrasësit i kanë ngritur një pritë të vërtetë, pasi burri u sulmua në një vend tjetër nga ai ku u gjet i pajetë, shumë pranë banesës së tij.

Kufoma kishte një prerje të thellë në fyt ndërsa disa prerje të tjera në fytyrë.

Ndaj shqiptarëve kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave që i çuan në kryerjen e këtij akti, ndërsa janë hedhur dyshime lidhur me veprimtarinë e tij dhe të vëllait të pandehur.

a.y/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi