Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksidenti në Elbasan, plagosen burrë e grua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Aksidenti në Elbasan, plagosen burrë e grua People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksidenti në Elbasan, plagosen burrë e grua

Shko poshtë

Aksidenti në Elbasan, plagosen burrë e grua Empty Aksidenti në Elbasan, plagosen burrë e grua

Mesazh nga Vizitor Thu 18 Mar 2010 - 4:13

Aksidenti në Elbasan, plagosen burrë e grua Aksident-busDy persona janë plagosur rëndë nga aksidenti automobilistik i paradites së sotme në aksin Elbasan-Metalurgjik prane fshatit Malasenje. (UPDATE)


Aksidenti ndodhi kur dy personat burrë e grua, respektivisht Sabire Kullolli 48 vjec dhe Skënder Kullolli 53 vjec, po tentonin të kalonin rrugën.

48 vjecarja është në gjendje të rëndë për jetën dhe është nisur për në Tiranë. Ata u goditen nga nje autobus me targa te Librazhdit me te cilin udhëtonin nxënësit e një shkolle të mesme që ishin nisur në drejtim të Durrësit.

Dy të plagosurit po tentonin të kalonin mes per mes rrugën, kur u goditen nga autobusi. Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi