Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Moda e këtij dimri kapelat me mjekër (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Moda e këtij dimri kapelat me mjekër (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moda e këtij dimri kapelat me mjekër (Video)

2 posters

Shko poshtë

Moda e këtij dimri kapelat me mjekër (Video) Empty Moda e këtij dimri kapelat me mjekër (Video)

Mesazh nga Emona Thu 27 Oct 2011 - 22:47

Moda e këtij dimri kapelat me mjekër (Video) F.1027090503738_m

Kompania kanadeze filloi të prodhojë kapela leshi me mjekër të cilat mbrojnë me efikasitet nga të ftohtit.

Zyrtarët e kompanisë Beardowear thanë se kapela e tyre speciale garanton mbrojtje nga të ftohtit. Materiali i përdorur për punimin e kapelës nuk shkakton kruarje dhe rritim të lëkurës. Kapela Beardo u bë hit me të dal në shitje. Kushton 28 euro.

Mjekrën mund ta përshtatni sipas madhësisë dhe formës së fytyrës. Po ashtu, mund ta përdorni edhe si pjesë të brendshme të kapelës nëse nuk është e nevojshme. Këtë kapelë të jashtëzakonshme e shpiku kanadezi Jeff Phillips i cili është adhurues i snowboarding.

“Kur prezantuam publikisht dizajnin e kapelës, nuk e dinim se si do të pritej. Megjithatë reagimet ishin fantastike. Kapelat filluan t’i blinin të gjithë, jo vetëm skiatorët. Kapela filloi të shtije mirë dhe u bë hit medial. Filluan ta shfrytëzojnë edhe punëtorët e ndërtimtarisë të cilët janë të ekspozuar në temperatura të ulëta”, tha Phillips.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Nwt6OrQHj6Q

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Moda e këtij dimri kapelat me mjekër (Video) Empty Re: Moda e këtij dimri kapelat me mjekër (Video)

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 4:10

Iku dimri por na thoni ndonje gje interesante per veren.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi