Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qytetet në të cilat dëshironi të humbni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qytetet në të cilat dëshironi të humbni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

+5
Emona
Ariel
Durrsaku
EMI
Aяtємιѕα
9 posters

Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 29 Oct 2011 - 12:50

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni QutetetShqip Lajme-Kthimi në rrugën e gabuar drejt një qyteti të panjohur, ndoshta nuk është edhe aq keq, sepse kjo mund të jetë mënyra më e mirë për të zbuluar të gjitha fshehtësitë e atij vendi, të ndjesh atmosferën e vërtetë dhe të njohësh banorët lokalë.

Kuptohet ekziston mënyrë e mirë dhe e keqe që të humbeni, ndërsa më së miri është nëse këtë e bëni me qëllim nëse keni ditë të lira ndërsa jeni duke u kthyer në shtëpi.

Ndërkaq, disa qytete vërtet mashtrojnë dhe padyshim që do të dëshironit të humbnit në qoshet e tyre, ndërsa jua prezantojmë gjashtë qytete për të cilat rekomandohet që ta humbni hartën dhe të shkoni në drejtim të tyre:
Varanasi (Indi)
Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Varanasi

Londra (Angli)
Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Londra

Tokio (Japoni)
Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Tokio

Stamboll (Turqi)
Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Stambolli

Canberra (Australi)
Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Canberra
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 1:22

une do ekisha fiksim me humb njeher ene bora bora po mesa shoh nuk qenka ne liste...dhe do i lutesha te gjithve te afermeve te mi, te mos me kerkojne te AIDA SHTINO, se nuk kam per tu kthy .... [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Durrsaku Sun 30 Oct 2011 - 1:27

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni 306809_252882661411737_106735919359746_810786_4749548_n fly ne durres te pelqen emi me humbur ketuQytetet në të cilat dëshironi të humbni 617475
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 1:28

o viso po une ktu humb me shpesh se ne asnje vend tjeter mer cun, e jo me larg se mbreme..... [TePuC]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Durrsaku Sun 30 Oct 2011 - 1:29

EMI shkruajti:o viso po une ktu humb me shpesh se ne asnje vend tjeter mer cun, e jo me larg se mbreme..... Qytetet në të cilat dëshironi të humbni 947108
dhe kete e paske bere ti ke ardh ketu e sna ke bo i zile mua apo arielitQytetet në të cilat dëshironi të humbni 2614581425
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 1:30

e mer cun po une ketj po rri meshume, se kam pas ca sebepe ket jave.....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Durrsaku Sun 30 Oct 2011 - 1:31

EMI shkruajti:e mer cun po une ketj po rri meshume, se kam pas ca sebepe ket jave.....
hajt ishalla per te mire
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 1:33

jo une mo jo, po ka te mite, shoqniq, e farefisi......nejse se na griu KLEA ME TEMAT CHIT CHAT....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Durrsaku Sun 30 Oct 2011 - 1:35

EMI shkruajti:jo une mo jo, po ka te mite, shoqniq, e farefisi......nejse se na griu KLEA ME TEMAT CHIT CHAT....
ok flasim ne mp chit chatQytetet në të cilat dëshironi të humbni 51319
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 1:41

do te doja te humbisja ne miami , e te mos me gjenin me fare.....
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Ariel Sun 30 Oct 2011 - 3:23

Per zotin vec ne Barcelone :[LoL]:
Jam e dashuruar me ate qytet.....
Sdi nga tja filloj ku dua te humb aty :[LoL]:

Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Emona Mon 31 Oct 2011 - 6:38

Hmm..Diku ku s'gjej Qe flasin SHQIP 00027003 celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 2:56

Se di,por besoj se ne new york.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Gladiola Tue 15 May 2012 - 7:35

Ne dubai......hahaahhahha
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga *Sweety* Tue 15 May 2012 - 7:53

itali
*Sweety*
*Sweety*
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Saranda
Postime Postime : 183
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Shume preferenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga T_o_n_i Tue 15 May 2012 - 7:54

paris
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Emona Tue 15 May 2012 - 9:36

Dubai...

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Anakonda Tue 15 May 2012 - 18:23

qytete te bukura;por ka nga dhe nga ato qe humbin ne tr dhe jo me ne ato qytete

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qytetet në të cilat dëshironi të humbni Empty Re: Qytetet në të cilat dëshironi të humbni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi