Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

+3
Єямєℓiиdå
Robi dashuris
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga WebMaster Mon 29 Apr 2013 - 2:38

Humbja e virgjërisë është shpesh një temë që prek dhe frikëson gratë e reja, duke shkaktuar ankth dhe madje edhe një frikë të madhe në intimitet fizik. Një gamë e tërë e miteve dhe pasaktësi në lidhje me kohën tuaj të parë mund të jetë shkaku i kësaj. Një njohuri e mirë e anatomisë tuaj dhe të kuptuarit e mirë të funksioneve trupore, janë thelbësore në mënyrë që ju të humbni virgjërinë tuaj me pak dhimbje dhe të fitoni kënaqësi. Shumica e njerëzve besojnë se cipa e virgjërisë është një copë mishi që domosdoshmërisht do të thyhet, të shkakton pak dhimbje dhe gjakderdhje në marrëdhënien e parë. Kjo është një mit. Cipa e virgjërisë është një cipë që mbulon një pjesë të hyrjes së vaginës. Megjithatë, ajo ka një vrimë në të, nga ku gjaku menstrual rrjedh në pjesën e jashtme. Cipa e virgjërisë në një vajzë adoleshente është ose ka të ngjarë të jetë thyer gjatë praktikës së sportit masturbim, ose futjes së ndonjë tamponi.
Cipa e virgjërisë shoqërohet ose jo me gjakderdhje dhe me një dhimbje të lehtë. Nga ana tjetër, mund të keni ose më shumë gjakderdhje,k jo është edhe normale, kështu që mos u frikësoni.
Pra, pse ndiejmë pak dhimbje? E vërteta është se çarja e cipës së virgjërisë luan një rol shumë delikat në drejtim të të ndierit të dhimbjes, gjatë kohës suaj të parë. Në shumicën e rasteve,janë muskujt brenda në organet gjenitale të cilat mund të shkaktojnë siklet dhe dhimbje. Megjithatë nata juaj e parë është gjithmonë e dhimbshme dhe mund të shkaktojë kontraktime të vrullshme ose jo të muskujve. Ky është nervozizmi dhe keqkuptim i parë që ju ndieni. Por mos u shqetësoni, sepse ka shumë mënyra për të kapërcyer atë në mënyrë natyrale dhe të lehtë.
Më e rëndësishmja, është që ju duhet të jeni të gatshëm për të marrë atë hap dhe kjo do ju lehtësojë nga ana psikologjike.
Mos harroni se inicimi i një marrëdhënie seksuale me partnerin tuaj do të ndryshojë gjërat, ka shumë të ngjarë nga një fazë adoleshente-dashurie në një lloj shumë më të thellë dhe intime të marrëdhënies. Gjithashtu, sigurohuni që ju (madje edhe partneri juaj) nuk jeni nën presion për të marrë këtë hap. Nëse ju vendosni që nuk do ta bëni këtë hap, thjesht vendimi duhet të respektohet dhe kaq.
Disa hapa që duhet të njihen lidhur me humbjen e virgjërisë

1.Të njohë mirë anatominë e organit tuaj si dhe ku duhet prekur nga ana e mashkullit
2.Zbuloni veten tuaj.
3. Shihni foton dhe gjeni pjesët në trupin tuaj
4. Tentoni për masturbim nëse dëshironi
5. Provoni të fusni gishtat në vaginën tuaj nëse ju e dëshironi këtë gje dhe ju bën të ndiheni mirë
6. Provoni ushtrime relaksuese për muskujt e vaginës tuaj.
7. Provoni lojra përpara aktit seksual


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga Robi dashuris Mon 29 Apr 2013 - 11:51

:P
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga Robi dashuris Mon 29 Apr 2013 - 11:52

hahahahahahah sa kam qeshur
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 30 Apr 2013 - 5:44

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]Ka vetem nje menyre me e humb e ajo pa dhimbje nuk eshte...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga WebMaster Tue 30 Apr 2013 - 5:48

hihihi o none none hahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga stv2008 Wed 19 Jun 2013 - 5:22

A ka nevoj dikush  per ndihme  se jom gati nga experienca qe kom  mendoj se  jam i vetmi qe mund ta realizoj me me  pak dhimbje  humbjen e virgjerise
realizohet origjinal siajo thenia e nje cifti  qe mashkulli i tha femres "TE DHEMB ? AJO  EHE ! TA HEQ  JOhoho"
stv2008
stv2008
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : KE GURI QE BO XIXA
Postime Postime : 12
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/03/2013
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : HAJDUT ZEMRASH

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga Anakonda Sat 28 Sep 2013 - 3:48

hihihi hihihi hihihi hihihi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Sat 5 Oct 2013 - 7:06

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? 3616922396Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? 3616922396 Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? 3616922396 Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? 3616922396  Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? 3616922396
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Oct 2013 - 9:56

Hahaha he  u semure ti kshu hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga pexha Thu 31 Oct 2013 - 2:08

po kjo eshte shume elet le te vin tek une kam provoje dhe nuk do ta lendoj  dal gadal do te msoj
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 7 Nov 2013 - 14:25

KleaLove shkruajti:Hahaha he  u semure ti kshu hahaha
eeww eeww eeww [SeCreT] [SeCreT]
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga Bukurosh-Djal Thu 7 Nov 2013 - 14:29

pexha shkruajti:po kjo eshte shume elet le te vin tek une kam provoje dhe nuk do ta lendoj  dal gadal do te msoj
Mos fol PLDH,se spo te ka hije...;) 
Bukurosh-Djal
Bukurosh-Djal
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Frankfurt.am.Main
Postime Postime : 3611
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/05/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : ''Nese ke vendos me u nda nese kurr me s'don mem pa, Ti me trego mos me mundo,Mos loto nese ke vendos me shku ska rendesi veq knaqu ti Dashuri ''Te dua perjet''

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Empty Re: Si të humbni virgjërinë pa dhimbje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi