Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një maskë Halloween-i më shumë se lakuriq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një maskë Halloween-i më shumë se lakuriq People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një maskë Halloween-i më shumë se lakuriq

2 posters

Shko poshtë

Një maskë Halloween-i më shumë se lakuriq Empty Një maskë Halloween-i më shumë se lakuriq

Mesazh nga Emona Mon 31 Oct 2011 - 1:23

Padyshim që hallouini është festa ku të gjithë duan të habisin me kostumet e tyre frikësuese. Siç bëjnë konkurrencë mbi tapetin e kuq hollivudian, VIP-at po ashtu kanë bërë garë edhe në këtë eveniment argëtues.
Por ndër gjithë të pranishmit, asnjëri nuk kishte shans që t’ia kalonte modeles së famshme Heidi Klum! 38 vjeçarja ishte veshur me një kostum prej trupi të përgatitur për autopsi nga mjekët, me fije nervore apo enë gjaku të dukshme në të gjithë trupin.

Një maskë Halloween-i më shumë se lakuriq Heidi-klum


Bukuroshja Heidi Klum vendosi që të vishej si një trup i vdekur, dhe për këtë ka kaluar pjesën më të madhe të ditës duke u ngjyrosur mirë e mirë, për t’u siguruar që paraqitja e saj të dukej sa më reale. Ajo e kombinoi kostumin edhe me një palë proteza dhëmbësh të kalbura.
Duke folur rreth kostumit të saj, ajo ka thënë:
“Kostumi paraqet një trup të vdekur, me shtresën e parë të lëkurës të shqyer. Në një farë mënyre është trupi i njeriut i zhveshur nga lëkura. Të gjitha venat dhe gjaku, janë të dukshëm… Megjithatë, me një kostum të tillë nuk ndjehesh dhe aq lakuriq, pasi çdo gjë në trupin tënd është e shumëngjyrshme.”Një maskë Halloween-i më shumë se lakuriq Heidi-sculp

Supermodelja gjermane i ka vënë në dijeni fansat e saj gjatë gjithë kohës duke postuar në Twitter fotografi përgatitëse për mbrëmjen. Angazhimi i Heidi Klum në këtë event nuk është ndonjë çudi, pasi ajo e ndjek që prej 10 vitesh dhe çdo vit gjithnjë e më mirë.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një maskë Halloween-i më shumë se lakuriq Empty Re: Një maskë Halloween-i më shumë se lakuriq

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 16:09

qenka bo si me dal nga ferri
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi