Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt

4 posters

Shko poshtë

Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt Empty Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt

Mesazh nga kasperi Sat 18 Jun 2011 - 10:04

Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt

[You must be registered and logged in to see this image.]


Krahet muskuloz, supe te forta, shikim depertues jane disa nga karakteristikat e meshkujve te cilat i cmendin femrat.

Mos kujtoni se vetem meshkujt shikojne me detaje fizikun e nje femre, edhe femrat nga ana e tyre shikojne me vemendje fizikun e meshkujve, por ne ndryshim nga keta te fundit, nuk e kane qellim ne vetvete "kullotjen"e syve. Krahet muskuloz, supe te forta, shikim depertues jane disa nga karakteristikat e meshkujve te cilat i cmendin femrat. Megjithate kur flitet per dashurine e vertet, shumica e femrave do te pajtohen me faktin, se atyre u pelqen gjithcka te i dashuri i tyre.

Syte depertues

Natyra i ka bere meshkujt me sy te medhenj te depertueshem, me qerpike te gjate dhe me vetulla te trasha. Shikim i fshehte dhe terheqes mund ta beje per vete secilen femer. Gjeja e pare te cilen femrat e verejne te nje mashkull jane syte, ndersa nese jane depertues dhe provokues, suksesi eshte i garantuar.

Buzet e bukura

Nuk vujane vetem meshkujt per buzet e Angelina Jolie. Edhe femrave u pelqenjne meshkujt me buze te trasha, jo vetem se duken bukur, por edhe per disa kenaqesi intime qe mund tju ofrojne atyre. rralle ndonje femer do ti refuzonte buzet e ngjashme me te Brad Pittit, megjthate femrat nuk jane shume kritikuese dhe do ti pranonin edhe buzet e vogla te ngjashme me zemrthyesin hollivudian, Matt Mcconaughey.

Supet e forta dhe te formuara mire

Nje hulumtim ka treguar sa ajo qe u pelqen me se shumti femrave te nje mashkull eshte menyra e ecjes duke levizur supet. Femrat pajtohen se supet e gjera dhe te formuara mire jane shenje e fuqise dhe vetise mashkullore, dhe te tille meshkuj i joshin ato.

Gjoksi i fuqeshem

Sikurse meshkujt edhe femrat e kane pike te dobet gjoksi. Mirepo, per dallim nga meshkujt te cilet shkrihen nga silikonet, atyre u pelqen gjoksi i fuqishem natyror i meshkujve. Menyra sesi u rijne meshkujve bluzat dhe kemishat mbi gjoks, tregon shume per ate se cfare fsheh mashkulli nen to.

Krahet e forte

Tregon fuqine, por eshte edhe shenje se mashkulli kujdeset per trupin e tij. Krahet e forte te meshkujve i magjepsi femrat te cilat vazhdimisht mendojne per duart e fuqishme te meshkujve, te cilat do ti bartnin deri ne dhomen e gjumit dhe do tua plotesonin te gjitha fantazite.

Barku i rrafshet
Barku i mashkullit nuk duhet te jete patjeter i forte dhe me muskuj, mirepo eshte e domosdoshme te jete i rrafshet dhe i bute. Barku i trashe nuk eshte seksi. Edhe barku me muskuj te shumte, jep pershtypjen e nje narcisti i cili ushtrohet gjithe diten per ta pare veten ne pasqyre.

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt Empty Re: Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 21:25

Po,ku i gjen keto tema mor aman.Se jane te gjitha te verteta,jo per gjo.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt Empty Re: Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt

Mesazh nga Gladiola Wed 25 Apr 2012 - 21:16

Syte depertues

Natyra i ka bere meshkujt me sy te medhenj te depertueshem, me qerpike te gjate dhe me vetulla te trasha. Shikim i fshehte dhe terheqes mund ta beje per vete secilen femer. Gjeja e pare te cilen femrat e verejne te nje mashkull jane syte, ndersa nese jane depertues dhe provokues, suksesi eshte i garantuar.per te qene e sinqerte hahahaa,kjo eshte cfare me terheq me teper
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt Empty Re: Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt

Mesazh nga dajti modh Wed 25 Apr 2012 - 21:18

prandaj mi lavderojn gjithmone syte muve celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt Empty Re: Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt

Mesazh nga Gladiola Wed 25 Apr 2012 - 21:38

dajti modh shkruajti:prandaj mi lavderojn gjithmone syte muve [You must be registered and logged in to see this image.]hahaahah sa ja bene qejfin vetes aman,
Gladiola
Gladiola
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1230
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/04/2012
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt Empty Re: Tiparet qe pelqejne femrat tek meshkujt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi