Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja truku qe pelqejne meshkujt tek femrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja truku qe pelqejne meshkujt tek femrat People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja truku qe pelqejne meshkujt tek femrat

2 posters

Shko poshtë

Ja truku qe pelqejne meshkujt tek femrat Empty Ja truku qe pelqejne meshkujt tek femrat

Mesazh nga kasperi Sat 18 Jun 2011 - 10:08

Ja truku qe pelqejne meshkujt tek femrat
Sa i takon trukut te femrave, thuajse te gjthe meshkujt jene te te njetit mendim.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sipas nje sondazhi te Cosmopolitan.com, meshkujt, lidhur me trukun e femrave, mendojne pak a shume keshtu:


1.Trukimi i syve
Lidhur me trukimin e syve, shumica e meshkujve mendojne se truku i tyre duhet te jete ne ate mase sa te mundesoje qe ato te duken te medhenj, pasi ketu edhe perqendrohet me shume vemendja e nje mashkulli.


2. Preparate kozmetike ndricues te fytyres
Ne asnje menyre jo. Ketu eshte rasti qe te permendim edhe fjalen e urte e cila thote se jo cdo gje qe shkelqen eshte flori.


3. Qerpike false
Universi mashkullor ne pergjithesi eshte kunder cdo falsiteti, pervecse eshte edhe rreziku qe ato ndonjehere te shkeputen dhe te te bien mbi pjate.


4. Buzet e kuqe
Buzet e kuqe jane detaji kozmetik me i vleresuar nga meshkujt, por njekohesisht edhe me delikati. Pergjithesisht rekomandohen ngjyra e kuqe e llakuar ose kafe e erret, vecanerisht kur pregatitesh per nje darke hot.

kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja truku qe pelqejne meshkujt tek femrat Empty Re: Ja truku qe pelqejne meshkujt tek femrat

Mesazh nga Anakonda Fri 10 Feb 2012 - 21:24

Me keto keshilla qe ke shkruar ti,ua heqen trurin jo per gjo.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi