Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
The Game konfirmon përmes videos ardhjen në Prishtinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
The Game konfirmon përmes videos ardhjen në Prishtinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Game konfirmon përmes videos ardhjen në Prishtinë

2 posters

Shko poshtë

The Game konfirmon përmes videos ardhjen në Prishtinë Empty The Game konfirmon përmes videos ardhjen në Prishtinë

Mesazh nga Emona Thu 10 Nov 2011 - 3:21

Reperi i njohur amerikan The Game ka konfirmuar ardhjen e tij në Prishtinë, nëpërmjet një video dhe publikimit të datës së tij në sajtin zyrtar të tijin. Një video e cila është lansuar nga “Powow Entertainment” , tregon reperin teksa thotë se do të vijë në kryeqytetin kosovar me 3 dhjetor.

“Prishtina… do të jem unë aty me tre dhjetor për ta ndezur atmosferën”, thotë The Game në këtë video. Ndryshe organizatorët ende nuk kanë bërë të ditur se sa do të kushtojnë biletat për koncertin i paraparë të mbahet në Sallën 1 Tetori.The Game konfirmon përmes videos ardhjen në Prishtinë The-Game-official-site
The Game është reperi është njëri nga shumë të tillë që kanë koncertuar në Prishtinë viteve të fundit. Snoop Dogg, Loyd Banks, 50 cent, Busta Rhymes e X Zibit janë reperët që kanë performuar në kryeqytet. Dy nga këta koncerte ishin përcjellë me shumë probleme.

Ai i Busta Rhymes ishte anuluar natën kur 3 mijë veta ishin duke e pritur për ta mbajtur koncertin një natë më vonë. Ndërsa koncerti i kolegut të tij, X Zibit ishte përcjellë po ashtu me probleme.

Portali Lajme Shqip kishte raportuar nga vendi i ngjarjes se një orë para se reperi të dilte në skenë ishte alarmuar për një bombë. Por Policia e Kosovës pas ekzaminimit kishte gjetur se aty nuk ka asnjë bombë dhe koncerti ishte mbajtur në

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

The Game konfirmon përmes videos ardhjen në Prishtinë Empty Re: The Game konfirmon përmes videos ardhjen në Prishtinë

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:58

cfare fati kan keto prishtinalinjt qe ju shkon vipat e botes duke dhen koncert...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi