Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
DMX konfirmon koncertin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
DMX konfirmon koncertin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DMX konfirmon koncertin

Shko poshtë

DMX konfirmon koncertin Empty DMX konfirmon koncertin

Mesazh nga Emona Sun 18 Dec 2011 - 23:21

DMX konfirmon koncertin F.1218230240742_m

Reperi i njohur amerikan, DMX, e ka konfirmuar datën e koncertit që do të mbahet në Prishtinë më 23 janar.

Pas shumë dilemave dhe ndrrimeve të shpeshta të datës, përfundimisht dhe vet reperi ka konfirmuar në faqen e tij zyrtare datën e koncertit të madh që do të mbahet më 23 janar dhe për të cilin Telegrafi tashmë ka siguruar të drejtat ekskluzive si sponsor.

Nga ana tjetër, për konfirmimin e datës u shpreh dhe Ardin Badivuku, tashmë drejtori i njohur i kompanisë NextLevel, i cili më shumë se për sukseset e tij personale, preferon të flasë për sukseset në rang ndërkombëtar të Kosovës.

“Vërtet tashmë mund të fillojnë përgatitjet për koncertin e madh të 23 janarit. Siç mund ta shohin edhe vet fansat, Prishtina është konfirmuar në faqen zyrtare të DMX. Konfirmimi i datës nuk është aq i rëndësishëm, sa promovimi i Kosovës në rrafshin ndërkomëtar. Kosova non-stop është duke u promovuar si shtet i ri nga agjentët e top agjensive të artistëve. Ndihem krenar për këtë”, theksoi Ardini për Telegrafin.DMX konfirmon koncertin Dmx%20tour%20confirmation(1)DMX konsiderohet si një prej reperëve më të mirë të të gjitha kohërave krahas legjendave si Tupac, Biggie Smalls, Ice Cube dhe Eminem. Hitet më të njohura të tij janë “Party Up”, “Where Da Hood At”, “The Rain”, “Get It On The Floor” dhe “Lord Give Me A Sign”. /Telegrafi/

[url=Eventi zyrtar në Facebook ku mund ta konfirmoni pjesëmarrjen.]https://www.facebook.com/events/316264845065527/[/url]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi