Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I dashuruar pas një ekskavatori People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I dashuruar pas një ekskavatori People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I dashuruar pas një ekskavatori

2 posters

Shko poshtë

I dashuruar pas një ekskavatori Empty I dashuruar pas një ekskavatori

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 11 Nov 2011 - 9:33

I dashuruar pas një ekskavatori FadromaEkskavatorët nuk janë vetëm mjete të domosdoshme në industrinë e ndërtimit, pasi ata mund të jenë të dobishëm dhe në industrinë e spektaklit.

Një adhurues i sporteve ekstreme dhe koreograf britanik arriti të mblidhte një turmë prej disa qindra personash në një qytet indian, duke i entuziasmuar me veprime të rralla në majën e vinçit të një ekskavatori në lëvizje.

”Vallëzimi” i tij në ajër përfshiu aftësi të shkëlqyera akrobatike, ndërsa në sfond, ngjarja u shoqërua me një muzikë klasike.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I dashuruar pas një ekskavatori Empty Re: I dashuruar pas një ekskavatori

Mesazh nga Anakonda Fri 30 Mar 2012 - 18:26

keshtu eswht kur te zen dashuria ske cti bejsh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi