Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Big Mama fryn buzët, zbulohen fotot People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Big Mama fryn buzët, zbulohen fotot People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Mama fryn buzët, zbulohen fotot

2 posters

Shko poshtë

Big Mama fryn buzët, zbulohen fotot Empty Big Mama fryn buzët, zbulohen fotot

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 13 Nov 2011 - 5:31

Kur të gjithë i fshehin ndryshimet estetike që bëjnë në pamjen e tyre, ne të paktëm kemi një personazh karizmatik dhe pa komplekse që gjithmonë atë që bën, e ndan me publikun me natyrshmërinë dhe sinqeritetin më të madh. Këtë radhë ne ju sjellim lajmin jo vetëm me fjalë, por edhe me foto. Big Mama ka fryrë buzët. Kjo gjë mund të shihet dhe vërtetohet nga fotot ekskluzive që i kemi siguruar nga klinika. Për këtë ndryshim estetik në pamjen e saj dhe për të pasur një palë buzë të reja, Bigi ka sjellë në Tetovë një mjek shumë të njohur turk të kirurgjisë estetike, Hayati Akbas nga klinika FBM Lazer Estetik Plastik Cerrahi, me seli në Samsun të Turqisë.Zmadhimin e buzëve Big Mama e ka realizuar në një studio parukerie dhe estetike të një miku të saj, teksa mjeku i njohur Akbas ka qëndruar vetëm disa ditë në Maqedoni, kurse më herët ai kishte qëndruar për disa ditë edhe në Prishtinë. Sipas informacioneve tona, në duart e tij ka kaluar edhe një këngëtare tjetër për të cilën ende nuk jemi informuar, por me kalimin e kohës do të bëhet publike gjithçka. Ne kemi shkruar më herët për suksesin e Bigut në Turqi me realizimin e projektit të parë atje, madje kemi shkruar edhe për ndërhyrjet kirurgjike që ka realizuar atje për të larguar peshën. Por Big Mama ka vendosur përsëri të largojë disa kile të tjera nëpërmjet operacioneve në Turqi. Ne e përgëzojmë për guximin që ka.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Mama fryn buzët, zbulohen fotot Empty Re: Big Mama fryn buzët, zbulohen fotot

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Mar 2012 - 18:00

qyqa goca..............
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi