Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi

3 posters

Shko poshtë

Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi Empty Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi

Mesazh nga Durrsaku Mon 14 Nov 2011 - 23:59

Vdes në gara me makina Guido Falaschi. Ai po merrte pjesë në një garë të kampionatit të Turismit Carretera të Rcd, një nga garat më antike në botë, kur makina e tij ford është përplasur në tabelat ndarëse duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme. Ai ishte cilësuar si një nga të rinjtë më me perspektivë në botën e makinave. (da.xha/BalkanWeb) Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi Spacer
http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=40&id_ansalive=12963
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi Empty Re: Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi

Mesazh nga Arabela Tue 15 Nov 2011 - 0:11

car behet keshtu???Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi 505162200 motor,,makina,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi Empty Re: Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 5:58

Po vdesin shume njerez me keto budallalliqe.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi Empty Re: Argjentinë, vdes në gara me makina piloti Guido Falaschi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi