Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway

5 posters

Shko poshtë

Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway Empty Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 9:00

Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway Vdes-daniela-dercole-u-perplas-nga-makina-ne-brodway Një këngëtare mjaft e njohur italiane e muzikës Jazz, u godit për vdekje nga një makinë, ndërsa po kalonte pas mesnatës një kryqëzim të rrugës në Manhattan. Sipas shtypit lokal thuhet, se natën vonë Daniela D'Ercole, 32 vjeç, u godit nga një automjet, tip SUV Mercury Alpin i vitit 2002, pak para mesnatës. Policia dhe ekipet e ndihmës së shpejtë në më pak se 10 minuta u gjenden në vendngjarje sapo morën një telefonatë anonime. Ata thanë se viktima vdiq teksa po dërgohej në spitalin në St Luke pak para mbërritjes. Sipas ekspertizës , këngëtaria Italiane, D'Ercole po ecte e vetme në një segment rruge , pothujse të boshatisur në atë orë. Bëhet fjalë për rrugën e famshme Broadëay dhe kryqëzimin e rrugës 106 Str., kur ajo u u përplas nga makina që ecte me shpejtësi. Deri tani nuk ka të ngritur asnjë padi kundër shoferit, theksoi televizioni i qytetit NY1. Në një kronologji të shkurtër i njëjti televizion tha se, D'Ercole, ishte e lindur dhe rritur në Itali. Ajo kishte kishte ardhur në Amerikë, muajin e kaluar për të punuar si këngëtare e muzikës jazz në disa lokale ku preferohet më së shumti ajo muzikë, si në Queens, Montclair dhe New Jersey. Në një intervistë të vitit 2006, artisti italian i muzikës Pop - Mario Rosini e quajti atë "një përkthyese të shkëlqyer”, një nga dëshmitë më të mirë të këtij zhanri që ka bota e muzikës Jazz. Një nga albumet e saj më të sukseshme të muzikës Jazz është ai i titulluar "The Peacocks".
a
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway Empty Re: Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway

Mesazh nga Arabela Sat 12 Nov 2011 - 9:02

sa gjynaf,,paska qene alamet goce,,,Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway 3325905132 Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway 3325905132
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway Empty Re: Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway

Mesazh nga dajti modh Sat 12 Nov 2011 - 9:10

sa keq cfare femne paska qene Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway 3325905132
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway Empty Re: Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway

Mesazh nga Katniss Sat 12 Nov 2011 - 9:15

Ohh Daniela... sa bukur kendon(kendonte) kjo bre,po shuhen kdal kadal artistet e mire :( rose53 U prehte ne paqe ...
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway Empty Re: Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:54

u prehte ne paqe paska qen goc shum e bukur...
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway Empty Re: Vdes Daniela D'Ercole, u përplas nga makina në Brodway

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi