Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrëfimi i të miturit: Seks dhe drogë në takimin me priftin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrëfimi i të miturit: Seks dhe drogë në takimin me priftin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrëfimi i të miturit: Seks dhe drogë në takimin me priftin

Shko poshtë

Rrëfimi i të miturit: Seks dhe drogë në takimin me priftin Empty Rrëfimi i të miturit: Seks dhe drogë në takimin me priftin

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 16 Nov 2011 - 11:55

Rrëfimi i të miturit: Seks dhe drogë në takimin me priftin DjaliRrëfimi i të miturit: Seks dhe drogë në takimin me priftin Sepia
Genova, 16 nëntor 2011, NOA/ Arjola Ymeraj- Don Sepia më telefonoi duke më ofruar koka, por unë në momentin e parë mendova se do më jepte Coca Cola.

Janë fjalët e një djali të mitur 16 vjeçar me origjinë shqiptare i pranishëm mes viktimave të supozuara të priftit të arrestuar në muajt e kaluar në Genova të Italisë, për abuzime seksuale dhe përdorim e shitje të lëndëve narkotike me të mitur.

I riu tregon se prifti e kishte numrin e telefonit të tij sepse një miku i tij maroken e kishte telefonuar nga celulari i tij.

Për këtë rast, në dëshminë para hetuesve i riu shqiptar dëshmoi se kishin lënë një takim me priftin për të pasur raporte seksuale por më pas ky takim u anulua sepse prifti e kishte marrë në telefon duke i thënë se takimi ishte shtyrë, sepse ai kishte pasur disa punë.

Majin e kaluar prifti Riccardo Sepia u prangos nën akuzën për marrëdhënie seksuale me të mitur, ndërsa kjo është dëshmia e fundit e ditës së djeshme krahas atyre të dhëna nga disa të rinj të tjerë në muajt e mëparshëm.

a.y/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi