Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh

4 posters

Shko poshtë

Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh Empty Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh

Mesazh nga Durrsaku Thu 15 Dec 2011 - 22:02

[You must be registered and logged in to see this image.]SHBA- Dihet se meshkujt janë parimisht tipa vizual, prandaj mund të paramendohet se do t’i vlerësojnë femrat sipas vetive të tyre fizike dhe jo sipas personalitetit. Ndërkaq, femrat kanë kritere krejtësisht të tjera për meshkujt. Ndërsa pyetja shekullore është: Çfarë në të vërtetë shikojnë femrat dhe çfarë shikojnë meshkujt?
Portalet e ndryshme kanë hulumtuar mbi 20 mijë njerëz, për të zbuluar përgjigjen në këtë pyetje të ‘nxehtë’. Shpeshherë është thënë se përshtypja e parë është e rëndësishme, mirëpo sipas rezultateve nga këto anketime, në radhë të parë meshkujt joshen nga afria seksuale dhe buzëqeshja, ndërsa femrat në radhë të parë shikojnë karakterin dhe sensin e humorit.

Dhjetë gjërat që joshin meshkujt:
1. Afria seksuale
2. Buzëqeshja
3. Karakteri
4. Sensi i humorit
5. Forma trupore
6. Sytë
7. Inteligjenca
8. Aftësitë komunikuese
9. Dhëmbët dhe buzët
10. Flokët

Dhjetë gjërat që joshin femrat:

1. Karakteri
2. Sensi i humorit
3. Aftësitë komunikuese
4. Kuraja seksuale
5. Inteligjenca
6. Buzëqeshja
7. Aftësia për të dëgjuar
8. Paratë dhe fuqia
9. Forma e trupit dhe muskujt
10. Sytë
Është interesante se edhe te meshkujt edhe te femrat, buzëqeshja, karakteri dhe sensi i humorit gjenden në majë të listës, ndërsa elementet fizike janë më pak të rëndësishme, gjë që sjell njohuri të reja në botën e joshjes, flirtit dhe përvetësimit.
(Telegrafi/BalkanWeb)
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh Empty Re: Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh

Mesazh nga EMI Thu 15 Dec 2011 - 22:11

po une qe i kam te gjitha kto te 10 si i behet..??? (tongueout)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh Empty Re: Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh

Mesazh nga Durrsaku Thu 15 Dec 2011 - 22:28

EMI shkruajti:po une qe i kam te gjitha kto te 10 si i behet..??? [You must be registered and logged in to see this image.]
perderisa i ke lum toni se cfare gruaje ka marre [724516]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh Empty Re: Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh

Mesazh nga Anakonda Sat 28 Jan 2012 - 20:59

Pra dhe per mua lum ai qe do te me marre pasi kam te gjitha,e po prandaj kur kaloj une ne rruge i shqyejne te gjithe djemte duke me shikuar.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh Empty Re: Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh

Mesazh nga Arabela Sun 29 Jan 2012 - 1:57

e sinqerta shkruajti:Pra dhe per mua lum ai qe do te me marre pasi kam te gjitha,e po prandaj kur kaloj une ne rruge i shqyejne te gjithe djemte duke me shikuar.
une nuk kam njohur femer qe ti kete te gjitha keto,,,madje mbase as gjysmen,,,dhe ti e dashur nese i ke nje bravo te madhe,,,, [TePuC] [TePuC] [TePuC] ,,,lum ti per vete dhe ai qe do te te marri,,, rose53 rose53
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh Empty Re: Meshkujt dhe femrat, ja cfarë i josh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi