Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Demi Moore është biseksuale” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Demi Moore është biseksuale” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Moore është biseksuale”

2 posters

Shko poshtë

Demi Moore është biseksuale” Empty Demi Moore është biseksuale”

Mesazh nga Durrsaku Sat 19 Nov 2011 - 4:31

Demi Moore është biseksuale” Moore-kutchet Biseksualiteti i Demi Moore ishte shkaku i ndarjes së saj me Ashton Kutcher. Kjo është deklarata e një burimi të afërt me ciftin hollivudian, cituar nga tabloidi britanik, DailyMail.

“Moore tërhiqet aq shumë prej femrave sa për meshkujt. Cifti respektonte njëri-tjetrin, pavarësisht se ishin në dijeni të flitrimeve të të dyja palëve. Për vite me radhë, marrëdhënien e tyre të vecantë e dinte vetëm rrethi i miqve në Hollivud. Si Demi ashtu edhe Ashton, arritën ta mbajnë larg publikut lidhjen e tyre”, shkruan Daily Mail.
Gjatë shtatë viteve të martesës së tyre, çifti Demi Moore dhe Ashton Kutcher ishte njëri prej më të famshmëve në Hollivud.

Gjithashtu, divorci të cilin aktorja e kërkoi zyrtarisht ditën e premte, rrezikon të jetë ndër më mediatikët dhe më të bujshmit ndonjëherë.

Siç zbulonte gjatë ditës “U.S. Today”, në gjykatë do të vendoset se si do të ndahen plot 290 milion dollarë, pasuria që çifti ka krijuar gjatë kohës së jetesës së tyre të përbashkët.

Mëngjesin e së premtes, Demi informoi se kishte vendosur të kërkonte divorcin me “keqardhje dhe trishtim të thellë”. Kutcher u përgjigj duke shkruar në “Tëitter” se: “Koha me Moore është periudha më e bukur e jetës sime. Martesa është diçka e vështirë dhe fatkeqësisht, ndonjëherë në jetë ndodhin dështime”.

Marrëdhënia midis 49-vjeçares dhe partnerit të saj 16 vjet më të ri dukej perfekte deri në shtator, kur revistat rozë vërtetuan se Ashton kishte kaluar natën në dhomën e tij të hotelit me një 23-vjeçare, pas xhirimeve për një film.
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Demi Moore është biseksuale” Empty Re: Demi Moore është biseksuale”

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:36

te pakten mir qe e thon qe te ken kujdes njerezit nga keto lloj njerezish
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi