Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Demi Moore dëshiron të shërohet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Demi Moore dëshiron të shërohet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Moore dëshiron të shërohet

2 posters

Shko poshtë

Demi Moore dëshiron të shërohet Empty Demi Moore dëshiron të shërohet

Mesazh nga Emona Mon 27 Feb 2012 - 4:08

Demi Moore dëshiron të shërohet 27-LA-SHOWBIZZ-Demi_Moore_deshiron_te_sherohetAktorja Demi Moore që nga fillimi i këtij muaji gjendet në klinikën “Cirque Lodge” për rehabilitim nga alkooli dhe medikamentet. Siç pohojnë miqtë e aktores, ajo është e përkushtuar për shërim sa më të shpejtë dhe ndihet gjithnjë e më mirë.

“Totalisht i është përkushtuar shërimit. Ka edhe shumë punë për të bërë në këtë drejtim, por tashmë ndihet më mirë. Është në rrugë të drejtë dhe nuk do ta lëshojë klinikën derisa mos të shërohet tërësisht”, tha një mik i aktores së njohur.

Para disa ditësh, vajza e Demi-t, Rumer, deklaroi se nëna e saj është para shërimit. “Natyrisht, edhe unë janë në situatë të vështirë. Nëna ime është duke u shëruar, po përparon ngadalë, por unë besoj në të”, tha Rumer./knninfo/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Demi Moore dëshiron të shërohet Empty Re: Demi Moore dëshiron të shërohet

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 21:37

Shpresoj te sherohet.............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi