Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përdhunon të miturën, më pas i kërkon dorën tek i ati People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Përdhunon të miturën, më pas i kërkon dorën tek i ati People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Përdhunon të miturën, më pas i kërkon dorën tek i ati

2 posters

Shko poshtë

Përdhunon të miturën, më pas i kërkon dorën tek i ati Empty Përdhunon të miturën, më pas i kërkon dorën tek i ati

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 19 Nov 2011 - 10:17

Një sipërmarrës 49 vjeçar me origjinë shqiptare por banues në Cesenate të Italisë i duhet të përgjigjet para drejtësisë për dhunë seksuale dhe akte seksuale ndaj një vajze marokene 13 vjeçare të cilën e kishte fqinje.

Personi fjalë u prangos nga policia italiane, pasi dy muaj më parë u denoncua nga prindërit e vajzës që të dy nga Maroku, pas rrëfimit të traumës së të bijës.

Duke përfituar nga mungesa e prindërve, të cilët shqiptari i njihte mirë, ai shkoi në shtëpinë e tyre dhe e detyroi vajzën për një raport seksual.

Siç informon agjencia Noa.al, pas kësaj duke e kërcënuar, agresori detyroi vajzën që të shkonte në shtëpinë e saj, ku edhe atje mësohet të ketë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë edhe tre herë të tjera.

Nga hetimet doli se sipërmarrësi ishte konvertuar me besim mysliman dhe pasi kishte marrë vesh që vajza kishte treguar për veprimet e tij, kishte krijuar kontakt me Imamin e zonës duke i rrëfyer se ishte dashuruar me vajzën minorene të një mikut të tij.

Më tej shqiptari, i ka dërguar edhe disa emaile dhe mesazhe në telefon babait të vajzës, duke i përshkruar se kishte rënë në dashuri, madje i kërkonte edhe të bijën për martesë.

a.y/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Përdhunon të miturën, më pas i kërkon dorën tek i ati Empty Re: Përdhunon të miturën, më pas i kërkon dorën tek i ati

Mesazh nga Edi 7 Sat 19 Nov 2011 - 10:20

ca behet ka shkallu mileti
Edi 7
Edi 7
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : europe e bashkuar
Postime Postime : 138
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Futboll

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi