Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina thyen dorën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Adelina thyen dorën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina thyen dorën

2 posters

Shko poshtë

Adelina thyen dorën Empty Adelina thyen dorën

Mesazh nga WebMaster Sat 10 Nov 2012 - 22:17

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri ka thyer dorën.
Cfarë ka ndodhur saktësisht me këngëatren ende nuk dihet, por, ajo ka
postuar një fotografi në Twitter, ku shihet dora e thyer.

Në dorën tjetër ajo ka të vendosur një sirum ndërkaq fytyra e saj duket tepër e zbehtë.

Adelina Tahiri nuk ka treguar se cfarë i ka ndodhur. Ndoshta në ditët
në vijim këngëtarja do të jap ndonjë sqarim për atë cfarë ka ngjarë.
Adelina thyen dorën Adelina-tahiri-300x166
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adelina thyen dorën Empty Re: Adelina thyen dorën

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 4:21

e shkreta ja qaj hallin:xP nejse tkalume se edhe rivales nuk ja uroj tkeqen

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi