Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
5 Shenjat se nuk është e interesuar në ju  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
5 Shenjat se nuk është e interesuar në ju  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 Shenjat se nuk është e interesuar në ju

2 posters

Shko poshtë

5 Shenjat se nuk është e interesuar në ju  Empty 5 Shenjat se nuk është e interesuar në ju

Mesazh nga kasperi Wed 23 Nov 2011 - 2:22

[You must be registered and logged in to see this image.]5 Shenjat se nuk është e interesuar në juJeni duke vrapuar pas një femre me javë, ndoshta edhe me muaj. Ju thërret shumë rrallë, flirton me meshkuj tjerë, por ju vazhdoni të shpresoni se një ditë gjerat do të ndryshohen. Si ta dini momentin kur ju duhet ta ngrini flamurin e bardhë?

5 shenjat e mëposhtme janë shenja të qarta se ajo nuk është e interesuar në ju. Këto shenja ju tregojnë se a mund të vazhdoni të vraponi pas saj apo ka ardhur koha të largoheni me dinjitet të ruajtur.

1. Ajo thotë se nuk është e gatshme për lidhje
Ah, formë klasike e shmangies; femrat shpesh e përdorin këtë formë kur ndjehen të zëna ngushtë nga dikush në të cilin nuk janë të interesuara. Është argument i pastër, nuk kërkon përgatitje dhe nuk le hapësirë për kundër argument. Nëse një femër e thotë këtë, kjo nënkupton se ajo nuk është e interesuar për lidhje me Ty. Mundet në ndërkohë edhe ta ndërtoj me lidhje, por sipas të gjitha gjasave me një person tjetër.

2. Ju jeni ai që i telefononi atë dhe/ose ajo nuk ju thërret juve
Kujdes: ka gjasa që është duke ju shmangur. Edhe nëse nuk ju shmanget, ajo nuk është duke menduar për juve dhe thjesht harron ta bëjë këtë gjë. Në një mënyrë apo tjetër, kjo nënkupton se ajo investon më pak se ju dhe nuk shpreh një interesim për ta kërkuar shoqërimin tënde në mënyrë aktive.

3. Ajo e shmang kontaktin me sy dhe afërsinë fizike
Është në shenjë e qartë që shumë e nënvlerësojnë. Nëse jeni tërheqës për të, ajo në mënyrë të natyrshme do të afrohet dhe do ta vendos kontaktin me sy. Nëse i ik shikimit tuaj, jo mundet që në mënyrë të vetëdijshme i shmanget t’ju jap sinjal juve që ju të vazhdoni me flirtin. Është një trik i vogël, por që zakonisht kryen punë. Merreni si shenjë që nuk jeni tip i saj. Nëse i mban duart e kryqëzuara para, ajo është duke e mbrojtur hapësirën fizike për tu siguruar se ju nuk do të afroheni.

[You must be registered and logged in to see this image.]4. E përmend një djalë që i duket tërheqës
Jo, sipas të gjitha gjasave nuk po përpiqet t’ju bëjë xheloz, përpos nëse kemi të bëjmë me ish të dashurën, që është situatë që i përket kategorisë tjetër. Sipas të gjitha gjasave, ju i përkisni “zonës miqësore”. Që i bie se ju jeni për të në rang me shoqet e saja me të cilat i ndan fshehtësitë. Por, si ka shkuar në mendje të krijoj lidhje me ty. Jo mirë.

5. Përpiqet t’ju lidh me një femër tjetër
Kjo mund të ndodh sepse, sikur në shenjën 4 s’i ka shkuar mendja të bëjë lidhje me juve. Ose edhe më keq, i pëlqen si shok e dëshiron të sigurohet se nuk do të bënë tentim drejt asaj. Në të dy rastet, mesazhi është i qartë: Definitivisht nuk ju do për vete.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

5 Shenjat se nuk është e interesuar në ju  Empty Re: 5 Shenjat se nuk është e interesuar në ju

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Dec 2011 - 4:47

Kur nuk eshte e interesuar,mos i shko nga pas

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi