Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli

5 posters

Shko poshtë

Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli Empty Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli

Mesazh nga Emona Wed 23 Nov 2011 - 4:56

Nëse më herët aktorët e vjetër ose këngëtarët përfundonin me modele më të re e cila mezi ka 18 vjet , sot gratë nuk e kanë më ndryshe. Gjithnjë ka më shumë aktoret ose këngëtaret që dalin me djem më të rinj, të cilët mund lirisht të jenë bashkë me fëmijët e tyre. Por kush nuk kishte dashur të dashur si Demi Moore ose Madona. Mirë është fakti që gratë filluan të tregojnë fuqi seksuale edhe në vitet më madhore. Andaj themi se janë për përshëndetje lidhjet në vijim.

Madona dhe Jesus Lus
Të gjithë ishin të befasuar kur shumë shpejtë pas divorcit, këngëtarja u paraqit me modelin nga Brazilit i cili ka vetë 22 vite. Një kohë spekulohej se shumë shpejtë planifikojnë martesë, por deri më tani asgjë nga plani. Edhe krahas dallimit në moshë, çifti shumë mirë funksionon, posaçërisht kur ishin dalë një herë me fëmijët e Madonës.
Mariah Carey dhe Nick Cannon
Maria e cila ka 38 vite dhe Nik me vetëm 27 vite u martuan në Bahama duke pohuar se janë të krijuar njëri për tjetrin. Këngëtarja e famshme deklaron se e ka gjetur shpirtin binjak, përderisa ai thotë se asnjëherë më parë nuk ka pasur mundësinë të njoftoj njeri me shpirt më të mirë. Çifti tani ka dy binjakë, djalë dhe vajzë, dhe kanë martesë të lumtur.
Mira Sorvino dhe Chris Backus
Ky çift u martua në vitin 2004 në ishullin Kapri . Edhe pse ajo është 14 vite më e moshuar se ai, gjithsesi ajo nuk ishte arsye që ky çift të mos mbijetojë edhe të jetë ndalesë për të dy të krijojnë familje dhe të jenë të lumtur.
Ivana Trump dhe Rosano Rubicondi
59 vjeçarja Ivana dhe Rosano vetëm 24 vjeçar, vendosën që dëshirojnë të martohen në vitin 2008. Është e pakuptueshme madje edhe bizare, por ja çifti mori vendimin duke e realizuar martesën e tyre në njërën prej pronave të ish bashkëshortit të Ivanës, Donald Trupm. Zhurnal-Ks.comÇiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 10_21Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 10a.Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 10b._1Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 10c._1

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli Empty Re: Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli

Mesazh nga Arabela Wed 23 Nov 2011 - 9:08

nuk e kuptoj se si puqen ne mendime e te tjera,,,,Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 396114 Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 396114
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli Empty Re: Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli

Mesazh nga dajti modh Wed 23 Nov 2011 - 9:17

GJino rritu te kapesh kokrren e fikut Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli Empty Re: Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli

Mesazh nga EMI Wed 23 Nov 2011 - 9:18

dajti modh shkruajti:GJino rritu te kapesh kokrren e fikut Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788
qomilo te kom fiksim..... Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788 Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788 Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli Empty Re: Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli

Mesazh nga dajti modh Wed 23 Nov 2011 - 9:20

EMI shkruajti:
dajti modh shkruajti:GJino rritu te kapesh kokrren e fikut Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788
qomilo te kom fiksim..... Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788 Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788 Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788
hajde mi Sumtilde Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788 Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788 Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 426788 se u bo kehe Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli 51319
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli Empty Re: Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli

Mesazh nga EMI Wed 23 Nov 2011 - 9:28

he pra se edhe une per ty hyra sonte, se u beme per malle...hajde mer ta pime nje... :429293: :429293: ...gezuar...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli Empty Re: Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 18:12

sa budallenjsh qe jan bo keto njerezit ne ditet e sotme,ec e kuptoji njerezit ne ditet e sotme
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli Empty Re: Çiftet e famshme, gruaja më e vjetër se mashkulli

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi