Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik

3 posters

Shko poshtë

Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik Empty Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 25 Nov 2011 - 12:57

Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik Vrasje-makina-policie3-300x173Kurbin, 24 nëntor 2011, NOA - Një 34 vjeçar është ekzekutuar me breshëri automatiku, mbrëmjen e të mërkurës, në fshatin Skuraj të rrethit të Kurbinit, raporton korrespondenti i agjencisë së lajmeve NOA.al.

Kastriot Brozi u ekzekutua në qendër të fshatit me breshëri automatiku nga një bashkëfshatar i tij, identiteti i të cilit, nuk bëhet i ditur për arsye hetimi.

Sipas të dhënave paraprake mësohet se autori, ishte një i ri rreth të 19-ave.

Ai kishte debatuar me viktimën dje rreth mesditës, dhe ishin përplasur rishtas në qendër të fshatit, me fjalë të rënda.

Por, ende nuk dihen arsyet e debatit mes 34-vjeçarit Brozi dhe autorit të vrasjes 19-vjeçar.

I riu duket se është ofenduar nga bashkëfshatari i tij, duke shkrehur automatikun mbi 34-vjeçarin Kastriot Brozi.

Pasi e ka lënë të vdekur me disa plumba në trup, autori i vrasjes është larguar menjëherë nga vendngjarja i ndihmuar edhe nga terreni i thyer e malor i fshatit.

Policia rajonale ka nisur operacionin për kapjen e tij dhe zbardhjen e rrethanave të vrasjes.

mit/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik Empty Re: Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 25 Nov 2011 - 12:58

Sa bukur e ka bo sdo e ket bo me dashje me bresheri ka desh me e bo tek e tek
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik Empty Re: Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik

Mesazh nga EMI Fri 25 Nov 2011 - 13:00

Ana po i mer profesionin Visit mi, po i mer rubriken e zeze..haha e ka ai te drrejten ekskluzive per lajmet me vrasje ..... [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik Empty Re: Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 25 Nov 2011 - 13:21

Shyqyr qe iku ori se hynte qe me nate e i postonte te rejat ketu,sme linte nje lajm te marr te bej kariere e une si e re qe jam [QeSh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik Empty Re: Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik

Mesazh nga EMI Fri 25 Nov 2011 - 13:24

Anna shkruajti:Shyqyr qe iku ori se hynte qe me nate e i postonte te rejat ketu,sme linte nje lajm te marr te bej kariere e une si e re qe jam [QeSh]
he mi se neser ktu e ke qe ne pike te mengjesit, e di ti ka celsat e forumit ai mi, ai e hap forumin cdo dite i pari, dhe kur te shofi qe po e sfidon , do ta heqi te drejten ekskluzive per te qen ti e para me kto kronika, do te ngeli karriera pergjysem..... [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik Empty Re: Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 25 Nov 2011 - 13:26

e rref titi Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik 2457041204
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik Empty Re: Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik

Mesazh nga EMI Fri 25 Nov 2011 - 13:29

Cun@Boss shkruajti:e rref titi Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik 2457041204
hahah po titi kush eshte mo drreq, se nuk e njof une, mos eshte njej njoni qe rrin me ty te qebabtorja perballe ..hahahah Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik 426788 Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik 426788 Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik Empty Re: Debatojnë me fjalë, 19-vjeçari ekzekuton bashkëfshatarin me automatik

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi