Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës

2 posters

Shko poshtë

Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës Empty Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës

Mesazh nga Durrsaku Sun 27 Nov 2011 - 23:55

Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës 46501


 • Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës 46501
 • Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës 46502
 • Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës 46503
 • Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës 46504
 • Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës 46505

Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës SpacerShpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës Spacer
Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës - 28 Nëntor 2011
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës Empty Re: Shpalosja e Flamurit Kombëtar në Kuvendin e Kosovës

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 19:30

Thashe se mos ja kan bere edhe keta si maqedonasit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi