Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teheran, sulmohet ambasada britanike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Teheran, sulmohet ambasada britanike People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teheran, sulmohet ambasada britanike

2 posters

Shko poshtë

Teheran, sulmohet ambasada britanike Empty Teheran, sulmohet ambasada britanike

Mesazh nga Durrsaku Tue 29 Nov 2011 - 3:52

Teheran, sulmohet ambasada britanike 48883TEHERAN- Qindra protestues kanë sulmuar sot ambasadën britanike në Teheran. Incidenti ndodh ndërsa tensioni mes Londrës dhe Teheranit u përshkallëzua pas vendimit të Parlamentit Iranian për të përzënë ambasadorin britanik pas mbështetjes së Britanisë së Madhe për sanksione kundër Republikës Islamike.

Siç raporton Reuters, protestuesit hynë në selinë e ambasadës dhe dogjën flamurin britanik, duke ngritur në vend të tij flamurin Iranian. Kanë qënë qindra studentë pro qeveritarë të cilët mësynë brënda amabsadës pasi qëlluan ndërtesën me gurë dhe bomba molotov.

Sulmi ndodhi në përfundim të një proteste të organizuar nga studentët përpara selisë diplomatike për të shprehur kundërshtimin e tyre ndaj politikave të Londrës kundrejt Republikës Islamike.
(el.me/News24/BalkanWeb
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teheran, sulmohet ambasada britanike Empty Re: Teheran, sulmohet ambasada britanike

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 7:49

duhet kujdes me keta njerezit e sotem.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi