Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zagreb, hapet ambasada e Kosoves People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zagreb, hapet ambasada e Kosoves People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb, hapet ambasada e Kosoves

Shko poshtë

Zagreb, hapet ambasada e Kosoves Empty Zagreb, hapet ambasada e Kosoves

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 3:22

Zagreb, hapet ambasada e Kosoves ZagrebEshte hapur sot ne qender te Zagrebit, ne Kroaci, ambasada e Republikes se Kosoves.

Ne ceremoni ishin te pranishem presidenti kosovar Fatmir Sejdiu, ministri i Jashtem kroat Goran Jandrokovic dhe ambasadori i Kosoves, Valdet Sadiku.

“Kroacia eshte per ne nje vend shume i rendesishem. Eshte shembulli me i mire qe mund te ndiqet persa i perket anetaresimit ne NATO dhe BE, nga i cili e ndan nje hap”, ka deklaruar Sadiku.

Kroacia dhe Republika e Kosoves vendosen marredheniet diplomatike mes tyre ne 30 qershor te vitit 2008.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi