Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krim makabër në Francë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krim makabër në Francë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krim makabër në Francë

3 posters

Shko poshtë

Krim makabër në Francë  Empty Krim makabër në Francë

Mesazh nga Durrsaku Tue 29 Nov 2011 - 4:05

Vrasja makabre e një 3-vjecari nga i ati, që vendosi ta ndëshkojë duke e futur në lavatrice, ka shokuar të gjithë opinionin publik në Francë.

Ngjarja në “Germinj Evek”, rreth 60 km në lindje të Parisit ndezi debatin se përse autoritetet nuk bëjnë më shumë për të mbrojtur fëmijët.

Disa media franceze raportuan se i ati i vogëlushit 3 vjecar është arrestuar, si i dyshuar për vrasjen e të birit duke e futur në lavatrice, si ndëshkim për sjellje jo të mirë në kopësht. Një prej fqinjëve që nuk pranoi të identifikohej kishte mësuar për vdekjen e 3 vjecarit nga e motra, të premten në mbrëmje.

Gjyshja nga e ëma, e 3 vjecarit tregoi se i ati i vogëlushit kishte qënë shumë i dhunshëm edhe me të shoqen. “Vajza ime s’mund të bënte asgjë sepse ai ishte shumë i dhunshëm. Ishte e pafuqishme përballë tij”.

Gazeta franceze “Lë Figaro” shkruan se fëmija kishte vdekur nga goditjet në kokë, por i ati i mohon akuzat, duke thënë se ai ndërroi jetë, pasi kishte rënë nga shkallët

http://www.top-channel.tv/artikull.php?id=223867&ref=ml
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krim makabër në Francë  Empty Re: Krim makabër në Francë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 29 Nov 2011 - 5:19

E lexova dje rruhes per ne pune....kam qajtee shuume...shuume...............cfare mban toka?!!!!
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krim makabër në Francë  Empty Re: Krim makabër në Francë

Mesazh nga Emona Tue 29 Nov 2011 - 7:23

Po vetem i c'mendur do bente nje vrasje te tille.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krim makabër në Francë  Empty Re: Krim makabër në Francë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi