Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës-Kukës, sërish aksidente të vogla pranë tunelit të Kalimashit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Durrës-Kukës, sërish aksidente të vogla pranë tunelit të Kalimashit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durrës-Kukës, sërish aksidente të vogla pranë tunelit të Kalimashit

Shko poshtë

Durrës-Kukës, sërish aksidente të vogla pranë tunelit të Kalimashit Empty Durrës-Kukës, sërish aksidente të vogla pranë tunelit të Kalimashit

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 1 Dec 2011 - 3:35

Durrës-Kukës, sërish aksidente të vogla pranë tunelit të Kalimashit Aksident_kaimashiVazhdon të mbetet problematike situata në rrugën Durrës-Kukës në afërsi të tunelit të Kalimashit. Gjate paradites janë shënuar disa aksidente, por fatmirësisht pa pasoja për jetën e udhëtarëve.
Problem vazhdon te mbetet sinjalistika. Policia rrugore ka shtuar patrullimet, ndërsa ndërmarrja e rrugëve ka nisur hedhjen e skorjes qe ne orën 04:00 te mëngjesit, por drejtues te këtij institucioni thonë se ky aks nuk është ne varësi te tyre.
Ditën e mërkurë nga Kalimashi ne Kukës, u regjistruan te paktën 40 përplasje mjetesh.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi