Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grabiten ndriçuesit anësorë e trafik ndarësit, rrezik aksidentesh në Durrës-Kukës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Grabiten ndriçuesit anësorë e trafik ndarësit, rrezik aksidentesh në Durrës-Kukës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grabiten ndriçuesit anësorë e trafik ndarësit, rrezik aksidentesh në Durrës-Kukës

2 posters

Shko poshtë

Grabiten ndriçuesit anësorë e trafik ndarësit, rrezik aksidentesh në Durrës-Kukës Empty Grabiten ndriçuesit anësorë e trafik ndarësit, rrezik aksidentesh në Durrës-Kukës

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 23 Mar 2012 - 11:37

Grabiten ndriçuesit anësorë e trafik ndarësit, rrezik aksidentesh në Durrës-Kukës Durres_kukes2-300x218Kukes – Për të disatën herë sinjalistika rrugore e autostradës Durrës – Kukës – Morinë është dëmtuar. Ndriçimi dhe aksesorët orientues të rrugës janë jashtë funksionit.
Ndricuesit fosforishentë dhe mbajtëset anësore metalike si dhe trafikndarëset janë vjedhur dhe dëmtuar në masë të madhe e në një pjesë të mirë të gjatësisë së aksit.
Mungesa e sinjalistikës sidomos gjatë orëve të natës është kthyer në burim aksidentesh, theksojnë burimet e policisë.
Si pasojë e prishjes së pjesëve kufizuese metalike, mësohet se rruga është bërë burim aksidentesh pasi në mungesë të kufizimeve mes karexhatave, në rrugë kalojnë edhe bagëtitë dhe këmbësorët.
Shpejtësia e lejuar në këtë rrugë është 120 kilometër në orë.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Grabiten ndriçuesit anësorë e trafik ndarësit, rrezik aksidentesh në Durrës-Kukës Empty Re: Grabiten ndriçuesit anësorë e trafik ndarësit, rrezik aksidentesh në Durrës-Kukës

Mesazh nga Anakonda Fri 11 May 2012 - 17:15

E tmerrshme edhe kete kishim manget;e cben varfgeria ne vendin tone detyrohen njerezit qe te vjedhin edhe dritat anes rruges se autostrades.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi