Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga

3 posters

Shko poshtë

Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga Empty Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 2 Dec 2011 - 2:35

Këngëtarja nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga, është plagosur gjatë kohës sa është shtatzënë.Por kjo jo në jetën reale, por në një skenë të filmit të saj më të ri në të cilin ajo është e angazhuar. Fotografia më lart tregon një skenë të filmit të ardhshëm ku Çiljeta duket me duar të gjakosura dhe shtatzënë.
Këngëtarja është një prej aktoreve të filmit që po realizohet në Itali, në kastin e të cilit është edhe Bjord Mezini, i dashuri i Adelajdës nga shou i famshëm “Big Brother”.Çiljeta, e cila ka provuar aktrimin edhe përmes një roli të vogël në filmin “Ishte kohë për dashuri”, në këtë produksion ka rolin e një baristeje.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga Empty Re: Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga

Mesazh nga CuN@BosS/ Fri 2 Dec 2011 - 2:37

bjordi pa dashje kur ka qen nkrevat me te ,mire eshte ti kerkoi falje ai ene ti thot Me fal ciljeta qe te bona gjith gjak se dijsha qe qeke me barr Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga 398758 Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga 398758
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga Empty Re: Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Dec 2011 - 4:24

Sa keq edhe Bjordi u be me vra njerez.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga Empty Re: Plagoset “Shtatzëna” Çiljeta Xhilaga

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi