Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ishulli I NDALUAR! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ishulli I NDALUAR! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ishulli I NDALUAR!

2 posters

Shko poshtë

Ishulli I NDALUAR! Empty Ishulli I NDALUAR!

Mesazh nga Emona Mon 28 May 2012 - 4:47

Ishulli I NDALUAR! Nisi-1-300x225

Ishulli Ilha de Queaimada Grande mund te na duket si nje parajse,por na besoni nuk do donit te gjendeshit atje as me imagjinate.


Behet fjale per nje ishull zone 430.000m katror, e cila eshte nje zonje e mbrojtur ku askush nuk lejohet te shkele.Arsyeja

Ishulli “Parajse” eshte vendbanimi i qindra gjarprinjve e llojit Bothrops insularis, per shkak te tyre aksidentalisht shume njeres kane humbur jeten.

Gjithashtu vendasit thone se ata jane aq shume te shumuar saqe ne cdo meter katror gjen 5 prej tyre!

Burimi:/Alblive.net/

Ishulli I NDALUAR! Tromaktiko-300x200

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ishulli I NDALUAR! Empty Re: Ishulli I NDALUAR!

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 18:36

e tmerrshme;sikur te ishte gjeja e fundit qe beja ne ket jet nuk do shkoja kurre atje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi