Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihanna, tani si një bionde magjistare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihanna, tani si një bionde magjistare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna, tani si një bionde magjistare

2 posters

Shko poshtë

Rihanna, tani si një bionde magjistare Empty Rihanna, tani si një bionde magjistare

Mesazh nga Emona Sat 3 Dec 2011 - 2:09

Rihanna, tani si një bionde magjistare 4_45

Një veshje sensuale, kapele e bardhë dhe mbi të gjitha flokët bionde.

Rihanna ndryshon look për të xhiruar videon e këngës së re të saj “You Da One”.

Këngëtarja me origjinë nga Barbados, faktikisht, gjatë këtyre ditëve që ka qëndruar në Londër ka shfaqur një stil të paparë ndonjëherë tek ajo, me një veshje duhet thënë, tepër provokuese, teksa u ekspozua në stilin e një magjistari pasi në dorë mbante pikërisht dhe një shkop.

Për t'u theksuar është fakti se për të disatën herë ajo vazhdon të befasojë me performancat e saj.

Ndërkohë Rihanna është bërë pjesë e historisë së muzikës pasi me këngën e saj të re “We Found Love” e marrë nga albumi “Talk That Talk” që u publikua më 22 nëntorin që kaloi, këngëtarja ka arritur për të njëmbëdhjetën herë në vendin e parë të klasifikimit të Billboard Hot 100./zhurnal-ks/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rihanna, tani si një bionde magjistare Empty Re: Rihanna, tani si një bionde magjistare

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Dec 2011 - 4:30

I nderron Rihhana floket si mbreti grate.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi