Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihanna në gjyq për “S&M”  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihanna në gjyq për “S&M”  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna në gjyq për “S&M”

2 posters

Shko poshtë

Rihanna në gjyq për “S&M”  Empty Rihanna në gjyq për “S&M”

Mesazh nga Emona Sat 23 Jul 2011 - 3:54

Beteja ligjore e Rihannas me David Lachapelle për videoklipin e këngës “S&M” do të vazhdojë në gjykatë, pasi një gjykatës nga New Yorku ia garantoi fotografit lejen për të vazhduar rastin ndaj këngëtares.
Fotografi i vip-ave ndërkombëtarë akuzon këngëtaren e njohur për promon kontroverse të klipit që bëri që klipi të mos jetë i lejuar të shikohet nga shumë vende.
Në një seancë gjyqësore të enjtën, gjykatësja Shira Scheindlin ka vendosur që aktakuza e Lachapelles të zgjerohet edhe më tej, pasi beson se ka ngjashmëri mes punës së tij dhe klipit të Rihannas, i cili megjithëse i përfunduar, fansat nuk mund ta shikojnë dot.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rihanna në gjyq për “S&M”  Empty Re: Rihanna në gjyq për “S&M”

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 18:19

eh moj rihhanna te filluan edhe ty telashet;si nuk te lejn te qet moj vajze
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi