Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Cfare eshte pasuria pa djerse, People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Cfare eshte pasuria pa djerse, People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare eshte pasuria pa djerse,

+3
Anakonda
Aяtємιѕα
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

 Cfare eshte pasuria pa djerse, Empty Cfare eshte pasuria pa djerse,

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Dec 2011 - 7:01

Ka dy lloje pasurish pa djerse,nje qe jane trashegimite e gjysherve apo te ndonje te afermi,dhe e dyta para me pune te pista.Per te paren nuk ka asgje te keqe,nese do jesh i afte ta administrosh atehere do te te duhet pak djerse,ne te kundert po nuk hodhe pak djerse shume shpejt do ta humbesh dhe ate pasuri qe te lanë.Sa per te dyten,ajo eshte haram,dhe sinqerisht heret apo vone do ti dale per hundesh,mos tek ai qe i ka bere ato para,do ti dale tek ndonje i familjes...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare eshte pasuria pa djerse, Empty Re: Cfare eshte pasuria pa djerse,

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 5 Dec 2011 - 8:19

Ka e alternative tjeter,para te vjedhura e te jesh fitues i nje llotoje
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare eshte pasuria pa djerse, Empty Re: Cfare eshte pasuria pa djerse,

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Dec 2011 - 5:11

Kemi edhe pasuri nga llotaria amerikane dhe te vjedhura

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare eshte pasuria pa djerse, Empty Re: Cfare eshte pasuria pa djerse,

Mesazh nga Klio Wed 7 Dec 2011 - 5:55

Me te ra llotaria dhe trashegimia nga prinderit.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare eshte pasuria pa djerse, Empty Re: Cfare eshte pasuria pa djerse,

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 25 Dec 2011 - 13:28

Po me te lone 300 mi euro gjyshi trashgimi pa djers do jet sdiskutohet (tongueout)
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare eshte pasuria pa djerse, Empty Re: Cfare eshte pasuria pa djerse,

Mesazh nga Maksi Sun 25 Dec 2011 - 22:58

pasuri pa djerese vjen nga shfrytezimi i qenieve njerzore shitje e lendeve narkotike abuzime fiskale etj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare eshte pasuria pa djerse, Empty Re: Cfare eshte pasuria pa djerse,

Mesazh nga Arabela Sat 7 Jan 2012 - 4:15

pasuria pa djerse esh,,, mos u lodh ta futesh pasurine nga dera se do te dali nga penxherja,,,, :541221: :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare eshte pasuria pa djerse, Empty Re: Cfare eshte pasuria pa djerse,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi