Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

4 posters

Shko poshtë

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Empty Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 7 Dec 2011 - 9:42

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Imazhi1
Një objekt gjigand me madhësinë e një planeti është shfaqur në vëmendjen e astronautëve në afërsi të Merkurit ndërsa tanimë shkencëtarët që merren me zbulimin e UFO-ve shpresojnë të kemi të bëjmë me një anije alienosh. Objekti është fiksuar nga teleskopi i NASA-s ndërsa tanimë pritet të shikohet më nga afër e me më shumë vëmendje nga ekspertët e fushës. Shkëncëtarët e NASA-s gjithsesi vlerësojnë se objekti ndoshta ka të bëjë me mënyrën se si është fiksuar imazhi nga sateliti. Tanimë imazhet filmike janë parë nga 100 mijë persona në YouTube.
lajmifundit

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Empty Re: Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

Mesazh nga Shkembi Wed 7 Dec 2011 - 11:36

do ishte mire te kishe futur dhe imazhet,une vet i pash me heret

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Empty Re: Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

Mesazh nga Katniss Wed 7 Dec 2011 - 11:38

Zhvendoset ne forumin e astronomise.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Empty Re: Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

Mesazh nga Shkembi Wed 7 Dec 2011 - 11:52

kerkova por se gjeta imazhin,ndoshta gaboj

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Empty Re: Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 7 Dec 2011 - 11:54

ka nje imazh tema sdi per cfare imazhi tjeter flet ti,,,nese ka imazhe te tjera postoi tek tema Shkembi
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Empty Re: Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

Mesazh nga Katniss Wed 7 Dec 2011 - 12:09

Ja video materiali

Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Empty Re: Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

Mesazh nga Shkembi Wed 7 Dec 2011 - 12:13

ok Calliope,per ket e kisha,sic thash une vet e kisha pare me heret diku tjeter,thjesht doja qe dhe antaret e tjere mund ta shikonin

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Empty Re: Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 7 Dec 2011 - 12:17

Calliope thnx qe na e bere te mundur videon 00027003
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Empty Re: Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:47

paskan dashur ta vizitojne

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?! Empty Re: Anije alienësh e “parkuar” ngjitur me Mërkurin?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi