Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje dite do te vije Princi im i kalter! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje dite do te vije Princi im i kalter! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje dite do te vije Princi im i kalter!

2 posters

Shko poshtë

Nje dite do te vije Princi im i kalter! Empty Nje dite do te vije Princi im i kalter!

Mesazh nga Emona Thu 8 Dec 2011 - 5:55

Nje dite do te vije Princi im i kalter! Princi-kalter
A ekziston Princi i kalter? Qe nga femijeria ju degjoni te flitet per ate, eshte ai qe zgjon Bukuroshen e fjetur nga gjumi i gjate dhe eshte gjithmone ai qe shpeton Borebardhen nga vdekja. Imazhi i tij i persour dhe me shkelqim qe sheh kudo, ne muret e qytetit, ne reklamat televizive, ne romanet qe lexoni, ne revistat e preferuara, por ajo qe eshte me befasuese eshte se asnje nga djemte qe takon nuk i ngjan!Si e eimagjinoni realisht kete Princ te kalter? Eshte i bukur, ka sy bojeqielli ose te zi dhe eshte krejteisht i sinqerte. Eshte ne forme te shkelqyer, gjithmone gati per nje jete me aventura ose per nje jete me te qete familjare, sipas rastit. Kujdeset per ju, ju fshin lotet, ne rast te domosdoshem ju mbron nga e gjithe bota.

Ndoshta jeni ju qe do t’i ndryshoni jeten, pikerisht atij qe deri ne kete moment kalonte lule me lule, por me ju eshte i gatshem te imenjohet seriozisht.

Mbrohuni nga imazhet e trilluara
Jeni te sigurt per nje gje: Do e njihnit nje ne nje milion. Po ai do arrije t'ju shohe ju pikerisht ne mesin e gjithe shoqeve tuaja te fatkeqseis qe e kerkojne me te njeten egersi? Jeni me e mira, me e adhurueshmja?
Seriozisht, beson vertet qe i njejti mashkull standart pershtatet per cdo femer? Keto imazhe te bukura qe te gjitha enderroni nuk jane ndoshta te sajuara?

Mashkulli ideal dhe mashkulli real: Jane dy!

E deshironi kaq shume saqe duke mbyllur syte betoheni se pothuajse ndjeni frymemarrjen e tij ne fytyren tuaj! Besoni madje te degjoni premtimet e tij te dashurise…
Meqe ra fjala, keni anashkaluar nje detaj te vogel: Nje mashkull nuk eshte nje statuje kerkimi qe mund ta modelojme sipas pelqimit tone. Para se gjithash, nje mashkull eshte nje qenie e gjalle qe transformohet me kalimin e diteve dhe te viteve, me aromen e vete, nje mjekerr qe rritet dhe cpon, qe shpesh here humbasin floket, qe ndjen deshiren dhe nevojen per me shume fizik.
Mashkulli qe enderron kaq shume, thjesht e ke imagjinuar te lodhur ose me humor te keq pas nje dite te gjate pune? Dhe pastaj, mendoni se mund te jete princi i kalter i nje princeshe qe edhe ajo eshte gjithmone terheqese? Sepse, duhet ta pranoni, edhe ju keni karakterin tuaj, momentet e egoizmit, trishtimet tuaja e madje dhe pucrrat.
Atehere mos u mashtroni: Mos i refuzoni te gjithe meshkujt e tjere, me justifikimin qe nuk i ngjan aspak mashkullit tuaj ideal, do te shihni se nje dite, vetem sepse do te jete i dashuruar pas jush dhe ju ndaj atij, do te filloje t’i ngjaje njeriut tuaj te endrrave, me nje cilesi me shume: Do te jete prej mishi dhe kocke!/infoalbania/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dite do te vije Princi im i kalter! Empty Re: Nje dite do te vije Princi im i kalter!

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Dec 2011 - 19:13

Te gjitha vajzat enderrojne per princin e kalter,por ti edhe mund ta njohesh dhe nuk e kupton se eshte princi yt.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi