Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Do të dish si është një mashkull? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Do të dish si është një mashkull? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do të dish si është një mashkull?

5 posters

Shko poshtë

Do të dish si është një mashkull? Empty Do të dish si është një mashkull?

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 8 Dec 2011 - 6:37

Do të dish si është një mashkull? F.1208011644810_mNuk është nevoja të shqiptojë asnjë fjalë, se ti mund ta kuptosh këtë vetëm duke parë formën e gojës së tij...
Goja e gjerë
Sipas ekspertëve të leximit të fytyrës, ky është një djalë impulsive që i qon gjërat deri në fund. Është ia aftë të harxhojë shumë para, edhe monedhën e fundit, për të blerë sendet më të fundit elektronike ose për të bërë një udhëtim surprizë në fundjavë, sepse kështu i pëlqen. Lajm i mirë është se gjithë ky pasion dhe spontanitet ekziston edhe në jetën e tij seksuale.

Buzë të trasha
Ai është romantik, i ndjeshëm, intuitiv dhe perceptues: një djalë me buzë të trasha është i aftë të kuptojë nëse ke kaluar një ditë të keqe dhe ç'është më e mira nga të gjitha, ai e di çfarë duhet të bëjë për të argëtuar dhe për të ngritur moralin. Brenda dhomës së gjumit, nuk kursen forcën dhe kohën për të eksploruar çdo cep të trupit tënd. Objektivi i tij është të gjejë zona të reja erogjene dhe teknika për të të çuar në parajsën e kënaqësisë. Lëre veten në duart e tij, sepse do të kënaqesh.

Gojë e madhe
Zakonisht, është tip shumë i sigurt në vetvete, që i pëlqen të flasë dhe të jetë në qendër të vëmendjes, prandaj, nuk është e çuditshme ta shohësh në mes të një grupi njerëzish, duke folur me duar e me këmbë. Ky mashkull është edhe shumë i dashur, nga ata që të puthin dhe të përqafojnë për orë të tëra. Në krevat është aktiv dhe i dashur, kështu që përgatitu për të përjetuar një maratonë të fortë seksuale.

Buzë të holla
Edhe pse zakonisht është një tip i rezervuar dhe i turpshëm, ky mashkull tenton t'i tregojë ndjenjat e tij me anë të detajeve të vogla. Për shembull, është i aftë të të bëjë një surprizë në darkë duke të përgatitur ushqimin tënd të preferuar dhe gjithmonë-përpiqet të përkëdhelë pikërisht aty ku të pëlqen më shumë. E keqja është se jo gjithmonë të jep të kuptosh çfarë e entuziazmon, kështu që duhet të bësh një sforcim të vogël për të zbuluar çfarë i pëlqen vërtet. Në fund të fundit, nuk mund t'i kesh të gjitha, apo jo?

/Telegrafi/
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të dish si është një mashkull? Empty Re: Do të dish si është një mashkull?

Mesazh nga Next Fri 9 Dec 2011 - 4:46

As nje her nuk e paramendoni se si eshte nje mashkull ne qoft se nuk e jetoni..adhe as nje her meshkujt sjan nje dhoj..
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të dish si është një mashkull? Empty Re: Do të dish si është një mashkull?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 9 Dec 2011 - 4:53

Eri ne femrat jemi nga natyra pak me te komplikuara si labirinth qe sja gjen lehte fillin e fundin e saj dhe e veshtire per te na kuptuar megjithse jetoni me ne,ndersa meshkujt letra te hapura bre vetem tua dish piken e dobet ku ti godasesh e i ben pas vetes mbaron puna me ju ahaha
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të dish si është një mashkull? Empty Re: Do të dish si është një mashkull?

Mesazh nga Next Fri 9 Dec 2011 - 5:44

e ke shum gabim..meshkujt jan pak me te veshtir din si te zgjedhin din se si te mbrohen..meshkujt as nje her nuk zgjellin me te bukuren per grua kurse femrat e bejn nje gje te till..pastaj mendoj se eke degjuar kengen dh ja di hisotin I Andres Kanun dyo dhulies...
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të dish si është një mashkull? Empty Re: Do të dish si është një mashkull?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 11 Dec 2011 - 5:55

Eri Dr shkruajti:e ke shum gabim..meshkujt jan pak me te veshtir din si te zgjedhin din se si te mbrohen..meshkujt as nje her nuk zgjellin me te bukuren per grua kurse femrat e bejn nje gje te till..pastaj mendoj se eke degjuar kengen dh ja di hisotin I Andres Kanun dyo dhulies...

Kush tha qe mashkulli nuk zgjedh te bukuren se une deri tani te kunderten shoh...Meshukujt kerkojne bukurine tek femrat e femrat zgjuarsine tek meshkujt..gaboheni pak se fiksimi juaj eshte pikerisht bukuria (paraqitja e jashtme e femresper ate te paren qe thua kjo varet nga situatat e rrethanat si e zgjuarsia e nje individi mund te jete mashkulli ashtu po mund te jete po ashtu e nje femer po aq dinake e shkathet te dije tu pershtatet situatave e te bej per vete mashkullin duke ja gjet piken e tij te dobet qe e dime mire kush eshte..Perkundrazi meshkujt nuk mund ti kuptojne femrat e as qe marrin mundin se nga natyra jane pak me dembele su pelqen te germojne shume e skan durimin ti japin kohe vetes e femres me te ciles jane per ta njohur ate sakte,prandaj arsyetohen sahere me thenien "ju femrat veshtire per tju kuptuar dikush se ju as veten se kuptoni e jo me tjetri tju kuptoje ju!"
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të dish si është një mashkull? Empty Re: Do të dish si është një mashkull?

Mesazh nga dajti modh Sun 11 Dec 2011 - 6:11

si qeni eshte .. drejt me thone ... sle vend pa lepi dicka Do të dish si është një mashkull? 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të dish si është një mashkull? Empty Re: Do të dish si është një mashkull?

Mesazh nga Arabela Sun 11 Dec 2011 - 6:12

jo,,,nuk dua ta di,,,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të dish si është një mashkull? Empty Re: Do të dish si është një mashkull?

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 5:27

as qe me interesojn tgjith 1 lloj jan po ec mo sja vlen me fol kot

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të dish si është një mashkull? Empty Re: Do të dish si është një mashkull?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi