Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Titanic”, Cameron përkrah National Geographic People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Titanic”, Cameron përkrah National Geographic People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Titanic”, Cameron përkrah National Geographic

2 posters

Shko poshtë

“Titanic”, Cameron përkrah National Geographic Empty “Titanic”, Cameron përkrah National Geographic

Mesazh nga Emona Fri 9 Dec 2011 - 2:11

“Titanic”, Cameron përkrah National Geographic Cameron-national

Po afrohet 100-vjetori i “Titanic”, anija që u mbyt natën e 15 prillit 1912, gjatë udhëtimit përurues drejt Shteteve të Bashkuara, duke marrë me vete 1.517 persona.

Për këtë, rrjeti National Geographic ka njoftuar përgatitjen e dy dokumentarëve, që do të transmetohen premierë në prillin e vitit të ardhshëm.

Protagonistë të këtyre prodhimeve janë edhe regjisori i filmit “Titanic”, James Cameron dhe shkrimtari e eksploratori Bob Ballard.

Gjithashtu, dokumentaret do të prezantohen edhe në numrin e radhës të revistës së përjavshme “National Geographic”.

Në kuadër të 100-vjetorit të ngjarjes, regjisori Cameron ka bërë një modifikim të filmit të tij me Di Caprio dhe Kate Winslet, duke e kthyer në teknologjinë 3D. Filmi do të transmetohet së shpejti në kinematë amerikane./tch/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Titanic”, Cameron përkrah National Geographic Empty Re: “Titanic”, Cameron përkrah National Geographic

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:31

qenka mashtruese se paska nderru drejtim....
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi