Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Turizmi ballkanas, në “National Geographic” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Turizmi ballkanas, në “National Geographic” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turizmi ballkanas, në “National Geographic”

Shko poshtë

Turizmi ballkanas, në “National Geographic” Empty Turizmi ballkanas, në “National Geographic”

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Jun 2010 - 7:48

Turizmi ballkanas, në “National Geographic” TurizmiiiLokalitetet më të mira turistike të vendeve të Ballkanit do të publikohen në një edicion të posacëm të revistës së njohur “National Geographic”.

Lajmin e bëjnë të ditur agjencitë ballkanase, sipas të cilave në revistë do të prezantohen vendet më të bukura të Shqipërisë, Maqedonisë, Malit të Zi, Bosnjes dhe Kosovës.

Përmes këtij prezantimi, të mundësuar nga agjencia amerikane USAID, lexuesve të revistës do t’u propozohet të vizitojnë lokalitete të pasura turistike dhe kulturore të vendeve të rajonit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi