Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Mirë se vjen në shpirtin tim” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
“Mirë se vjen në shpirtin tim” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Mirë se vjen në shpirtin tim”

4 posters

Shko poshtë

“Mirë se vjen në shpirtin tim” Empty “Mirë se vjen në shpirtin tim”

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 11 Dec 2011 - 10:47

Këngëtari i mirënjohur nga Shqipëria, kohëve të fundit ka qenë shumë i zënë me projekte të reja muzikore.Ai si projekt të fundit ka bërë realizimin e videoklipit të këngës “Mirë se vjen në shpirtin tim”.Kjo këngë është pjesë e albumit më të rijë të Albanit dhe ka temë shumë interesante. Flet për ëndrrat e njerëzve, për pritjet me të cilat ballafaqohemi në jetë dhe për njerëzit që shpresën nuk e humbin asnjëherë në jetë.Këngë kjo e mrekullueshme dhe padyshim që do të jetë e pëlqyer shumë nga fansat e Albanit në Shqipëri, Kosovë por edhe në Maqedoni.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Mirë se vjen në shpirtin tim” Empty Re: “Mirë se vjen në shpirtin tim”

Mesazh nga Emona Sun 11 Dec 2011 - 10:49

Ben muzike t'Mire Albani!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Mirë se vjen në shpirtin tim” Empty Re: “Mirë se vjen në shpirtin tim”

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 10:52

Po kjo keng ka muaj qe ka dal mi anna ..Ngele duke derguar sms gjith kohen
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Mirë se vjen në shpirtin tim” Empty Re: “Mirë se vjen në shpirtin tim”

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 11 Dec 2011 - 10:58

Epo tani doli lajmi mo Eri he cte bej une kam faj tani mos e postoj,data 9 thote tek burimi 11 sot,sesht e aq i vjeter si duket (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Mirë se vjen në shpirtin tim” Empty Re: “Mirë se vjen në shpirtin tim”

Mesazh nga Next Sun 11 Dec 2011 - 10:59

i ka bor videoklip te ri prandaj siga to pragma kenge e bukur
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Mirë se vjen në shpirtin tim” Empty Re: “Mirë se vjen në shpirtin tim”

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 11 Dec 2011 - 11:01

Edhe mua me pelqen stili e muzika e Albanit,jam fanse
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Mirë se vjen në shpirtin tim” Empty Re: “Mirë se vjen në shpirtin tim”

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Mar 2012 - 17:35

un se duroj dot ket kengetar,kur kendon ky me fillon dhimbja e kokes ose fik tv.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

“Mirë se vjen në shpirtin tim” Empty Re: “Mirë se vjen në shpirtin tim”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi