Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mesazhe private edhe në Facebook Pages People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mesazhe private edhe në Facebook Pages People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesazhe private edhe në Facebook Pages

2 posters

Shko poshtë

Mesazhe private edhe në Facebook Pages Empty Mesazhe private edhe në Facebook Pages

Mesazh nga Emona Thu 15 Dec 2011 - 9:51

Mesazhe private edhe në Facebook Pages F.1213171524766_210

Gjatë kësaj jave është zbuluar se Facebook është duke e testuar një funksion të ri në kuadër të faqeve, i cili do tu mundësonte administratorëve të tyre komunikimin privat.

Lajmi për testimin e këtij funksioni është bërë i ditur nga WeAreSocial, ndërsa tani është vetë rrjeti social Facebook që e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Shërbimi i ri i dërgimit të porosive private brenda faqeve i lejon pronarët e faqeve të komunikojnë privatisht dhe jo vetëm përmes murit.

Megjithatë, asnjë informacion nuk është dhënë lidhur me datën e fillimit të shërbimit për përdoruesit e Facebook të cilët posedojnë një faqe të caktuar në këtë rrjet social. / Telegrafi /

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mesazhe private edhe në Facebook Pages Empty Re: Mesazhe private edhe në Facebook Pages

Mesazh nga Gerushi Thu 15 Dec 2011 - 9:52

Ishalla O0
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi